Zubná kefka Swissdent Profi

Kód výrobku: R65071

0 / 5

94 Kč
3-5 pracovních dnů
2 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Zubní kartáček SWISSDENT PROFI bílá se soft-medium červenými vlákny, které dokonale kopírují povrch zubu a díky tomu perfektně odstraní plak a pigmentace ze skloviny.Patentovaný sestřih čisticí hlavice do tvaru lžíce (konkávní) umožňuje 100% -ní kontakt s povrchem zubu.

Dokonalý a zároveň jednoduchý tvar kartáčku navržen švýcarskými designery dle zubařských nástrojů na precizní uchopení v prstech, jednoduchou manipulaci a dokonalé vyčištění i těžko dostupných ploch zubů.  

Vlákna kartáčku jsou nejvíce osazeny bělícími mikročásticemi na zvýšení bělícími účinky. Dokonalý a jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designery dle ergonomie zubařských nástrojů, které umožňují perfektní manipulaci v ústech.

PROFI kartáček byla testována na univerzitě V Curychu, na Klinice preventivní medicíny, parodontógie a kariológie, Prof.Dr.T.Imfeld.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A