Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Způsob platby

Dobírka :

Objednávku hradíte při převzetí od kurýra v hotovosti. Služba "dobírka" je jako jediný způsob platby zpoplatněn paušální částkou 25 Kč s DPH / zásilka.

Bankovní převod / vklad:

Objednávku uhradíte bankovním převodem nebo vkladem na náš účet ve Fio banka, a. s., Z kterékoliv jiné banky na základě údajů, které se Vám zobrazí po zrealizování objednávky jen v případě, že jste zvolili možnost úhrady prostřednictvím této služby.

Po připsání platby na náš účet (do tří pracovních dnů) bude objednávka odeslána podle dostupnosti položek obsažených v objednávce. Variabilní symbol uvádějte číslo faktury.

Číslo účtu: 2001506328/2010   (Fio banka, a.s.)