Zdravotní punčochy stehenní kompresní CCL 2 CLASSIC

Kód výrobku: ZN403

0 / 5

734 Kč
48 hodin
28 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Zdravotní punčochy stehenní kompresní CCL 2 CLASSIC Luzia hlavně při křečových žilách, otocích, embolie a trombózy.

Indikace / používání:

  • křečové žíly (primární a sekundární křečové žíly, těhotenské křečové žíly, jako doplněk při léčbě žilní sklerózy, po chirurgických zákrocích na žilách),
  • embolie a trombóza (tromboflebitida, stav po zhojení flebitida, hluboká žilní trombóza dolních končetin, stav po trombóze, posttrombotický syndrom, prevence trombózy u chodících pacientů),
  • chronická žilní nedostatečnost (prevence a léčba vředů, žilní nedostatečnost, angiodysplázia),
  • otoky (lymfatické, v těhotenství, traumatické, pooperační, cyklické spontánně edémy, stavy stagnace v důsledku znehybnění / syndrom stagnace v kloubech, paréza a částečná paréza končetin).

Absolutní kontraindikace:

Pokročilé ucpání periferních žil; nekompenzované srdeční selhání; septická flebitida; bolestivý otok končetiny s modřinou.

Relativní kontraindikace:

Zjevná prosakovací dermatóza; silné poruchy citlivosti končetin; pokročilá periferní neuropatie (napr.cukrovka); primární chronická artritida; intolerance na materiál, ze kterého jsou vyrobeny produkty.

Způsob nasazení:

Postup při oblékání zdravotních kompresivních výrobků je odlišný od obyčejných punčochových výrobkov.Kompresívne výrobky navlékejte ráno, po nočním odpočinku, nejlépe před vstáváním, vleže nebo hned po vstání.

Řiďte se následujícími pokyny:

  • Neoblékejte výrobek tahem nahoru, ale ho opatrně shrňte v rukou po celé dĺžke.V případě punčoch nechytejte přímo za šev samonosné pásky se silikonem.
  • Nakládejte od prstů směrem ke kotníku, vyrovnejte případné záhyby a nerovnosti na chodidle.
  • Dávejte pozor na přesné umístění paty.
  • Navlékejte směrem ke kolenu, důkladně vyrovnejte případné záhyby a nerovnosti na lýtku, tím se trochu sníží napětí vyplývající z navlékání, vyhlaďte vnitřní stranou dlaně.
  • Výrobek je třeba nasadit do plné délky.
  • Punčochové kalhoty navlékejte podle výše popsaného způsobu - nejprve na jednu nohu směrem ke kolenu, pak na druhou nohu, a následně do plné délky punčocháčů.

Skladování:

V originálním balení, v pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Pokyny týkající se ošetřování:

Kompresivní výrobek prát každý den, po nošení.

Perte odděleně nebo alespoň společně s textiliemi podobných barev.

Chránit před přímým slunečním zářením.

Poznámky:

Volbu třídy komprese, přizpůsobení velikosti a používání výrobku konzultujte s lékařem.

Nepoužívejte produkt na rány, postiženou nebo poškozenou kůži.

Nedostatek denní osobní hygieny nebo nesprávná údržba výrobku může způsobit odřeniny, vznik alergických reakcí v souvislosti se zvýšeným pocením a vývojem bakteriální flóry.

V případě vzniku akutní bolesti nebo podráždění pokožky při nošení výrobku, okamžitě odstraňte produkt
a konzultujte s lékařem.

Při navlékání a snímání výrobku věnujte zvláštní pozornost, abyste jemný výrobek nepoškodili, např. nehtem, hodinkami nebo šperkom.

Odporúča se používat gumové rukavice.Nechty nohou, drsná nebo zrohovatělá kůže (napr.na patách), poškozený vnitřek bot nebo vložky do bot zvyšující tření mohou vést ke vzniku odřenin a způsobit poškození výrobku.

Používání mastí, olejů, krémů a podobných látek může negativně ovlivnit vlastnosti výrobku, snížit jeho trvanlivost a účinnost.

Při řádném ošetřování je terapeutická účinnost kompresivních výrobků zaručena po dobu 6 měsíců.Po uplynutí této doby jejich nošení se terapeutická účinnost punčochových výrobků snižuje v důsledku únavy a opotřebení materiálu.


Technický parametry
Velikost: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Rozmery a hmotnosť
Balení: obsahuje 1 ks
Materiál
Barva: svetlo béžová tmavo béžová béžová tmavomodrá grafitová čierna

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A