Dámská zdravotní obuv LEON 3200

Kód výrobku: LE3200

0 / 5

600 Kč 927 Kč
Skladem
34 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Elegantní dámský model zdravotní ortopedické obuvi LEON. Pantofle jsou určeny pro každodenní používání jako obuv pro volný čas, na doma, na dlouhé procházky, jako pracovní obuv, protože noha není unavená ani po několika hodinách chůze. Vhodnost obuvi zajišťuje plná špička.

Vlastnosti- Dámská zdravotní obuv LEON 3200:

 

  • Elegantní dámský model zdravotní obuvi. Určený na každodenní používání jako pracovní obuv, obuv pro volný čas, na doma (noha není unavená ani po několika hodinách chůze). Vhodnost obuvi zajišťuje plná špička.
  • Svršek a ozdobné pásky se vyrábějí z přírodní kůže, ta je u některých modelů zpracována do hladka. Nastavitelný pásek zajišťuje fixaci vaší nohy za jakýchkoliv okolností. Přírodní materiál a perforace horní části zajišťuje prodyšnost. Díky dostatečnému prostoru pro prsty je vhodná i pro osoby s haluxami / vybočenými palcem /.
  • Stélka je potažena přírodní kůží, která vydrží, je prodyšná a odvádí vlhkost. Výplň tvoří paměťová gelová stélka, podporující přirozený tvar chodidla / pro osoby s plochými nohami /.
  • Kvalitní podešev má vynikající tlumící vlastnosti a je vyrobena z pružného materiálu, který rozdělí zatížení a tlumí nárazy a nerovnosti povrchu při chůzi. Protiskluzová anti - shock podrážka chrání před pádem na mokré podlaze.

Rozmery a hmotnosť
Šířka obuvi: G / 07 - Standardní, vhodná i na vyšší nárt - nastavení suchým zipem
Výška podrážky: 2,5 – 4,5 cm
Materiál
Podrážka: PU
Stélka: přírodní kůže - perforovaná
Svršek: plná špička - hladká kůže perforovaná / vzdušná / nastavitelnost nártu zajišťuje suchý zip
Výplň stélky: paměťová pěna EXTRASOFT

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A