Noční bandáž na Hallux Valgus

Kód výrobku: KR101

0 / 5

307 Kč
Na skladě
12 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Způsobuje vám vybočený palec nepříjemnou bolest? Účinným způsobem korekce Hallux Valgus je nočná bandáž s dlahou.

Noční bandáž na vybočený palec na noze je kombinací dlahy a měkké kožené přezky s upínací páskou ze suchého zipu, který umožňuje stupňovat tlak na vyrovnání osy palce. Stabilním a přirozeným způsobem vyrovnává polohu kloubu během spánku, zmenšuje napětí a zvyšuje pocit pohodlí během chůze. Při jejím používání buďte trpělivý a bandáž používejte pravidelně, abyste si mohli užívat chůzi bez bolesti.

Použití noční bandáže na Hallux Valgus

Bandáž s dlahou na korekci haluxu používejte na noc, během spánku. Aby nedošlo k samovolnému uvolnění bandáže v průběhu noci, doporučuje se navléknout si na nohu přes bandáž ponožku. Návod k nasazení dlahy na nohu najdete v balení ortopedické pomůcky. Bandáž není určena pro chůzi.

Co zapříčiňuje vznik Hallux Valgus?

Nošení nevhodné obuvi, nadměrná zátěž předních částí nohou a působení dalších vlivů oslabuje vazivo a vede k deformaci palce. Z kosmetického problému se z vybočeného palce může velmi rychle stát velmi bolestivá záležitost. Pokud se hallux nezačne léčit včas, dochází k deformacím dalších prstů a chůze je čím dál tím víc bolestivější. Předejděte zbytečné bolesti a lékařskému zákroku a používejte noční bandáž pro korekci vybočeného palce na noze.

Balení

obsahuje 1 pár


Rozmery a hmotnosť
Balení: 2ks
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A