Gelový korektor s dvojitým kroužkem na Hallux valgus 2 ks

Kód výrobku: KR001

0 / 5

191 Kč
Na skladě
5 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Máte vybočený palec na noze? Měkký a pro nošení pohodlný gelový korektor na Hallux Valgus účinně snižuje bolest při chůzi a chrání prsty nohou před deformací.

Pokud vás trápí vybočené palce na nohách a z estetické záležitosti se stává zdravotní problém, pak nastal čas na pravidelné používání korektoru na Hallux Valgus. Meziprstní korektor vyrovnává vybočený palec, při chůzi absorbuje tlaky a zabraňuje vzniku odřenin.

Použití korektoru na vbočený palec

Korektor s dvojitým kroužkem navléknete na palec a vedlejší prst na noze, čímž dochází k dokonalé fixaci. Gelový korektor s dvojitým kroužkem je ortopedická pomůcka, kterou můžete nosit do uzavřené vycházkové, sportovní a pracovní obuvi. Velikost meziprstní korektoru je univerzální, vhodný pro použití na levé i pravé noze.

Korektor na haluxy je vyroben z medicinálního gelu. Díky použitým minerálním olejem je mimořádně měkký a pružný. V balení se nacházejí 2 kusy gelového korektoru s dvojitým kroužkem v bílé neprůhledné barvě. Ortopedickou pomůcku myjte při teplotě do 30 ° C.

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A