Konvička na výplach nosu pro děti Rhino Horn Junior

Kód výrobku: NS012

0 / 5

248 Kč 337 Kč
Na skladě
9 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Trpí Vaše dítě častým nachlazením? Má problémy s dutinami? Alergii na pyl nebo prach? Zánět středního ucha? Konvička na výplach nosu Rhino Horn Junior je zdravotnický prostředek, který usnadňuje smrkání a čištění nosu od nadbytečného hlenu.

Konvička na výplach nosu Rhino Horn™ Junior je speciálně navržena pro děti ve věku od 4 do 12 let. Oproti originální konvičce Rhino Horn™ je její objem asi o 1/3 menší, tj. cca 200 ml, a je tedy vhodnější pro dětskou ruku. Menší je i ústí nálevky, které se tak lépe hodí pro menší dětský nos.

Plastová konvička vyrobená z plyetylénu (PE-HD), bez obsahu bisphenolu (BPA). Vyplachování nosu pomocí konvičky uvolňuje neprůchodný nos při nachlazení, zánětu dutin, alergii na pyl a prach.

Proč používat Rhino Horn™ Junior

Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ uvolňuje neprůchodný nos při nachlazení a rýmě. Usnadňuje smrkání a čištění nosu od hnisu a nadbytečného hlenu. Pomáhá při oteklé sliznici nosu.

Rhino Horn™ se pravděpodobně osvědčí i u osob trpících astmatem a alergií na prach a pyl s respiračními projevy. Použití konvičky Rhino Horn ™ prospívá i při akutním a chronickém zánětu dutin a pomáhá při zotavení po chirurgických výkonech v oblasti nosu.

Dokonce i některé příznaky závažných respiračních chorob jako cystická fibróza, CHOPN (chronická obstrukční plicní nemoc) nebo ciliární dyskineze (známá také pod starším názvem syndrom nepohyblivých řasinek) může výplach nosu tlumit.

Snadné použití

   

1. Jedna odměrka soli         

Použijte obyčejnou kuchyňskou nebo mořskou sůl (NaCl).                                 

2. Doplňte vodou

Konvičku naplňte vodou s tělesnou teplotou (asi 37 °C) a nechte sůl rozpustit. Voda musí být pitná.

 

Podívejte se na video, jak používat konvičku na výplach nosu pro děti:

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A