Čepice na mytí vlasů bez vody Oasis®

Kód výrobku: CV054

0 / 5

182 Kč
3-5 pracovních dnů
5 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Tato čepice nabízí způsob mytí vlasů bez potřeby vody. Čepice je impregnovaná jemným šamponem a kondicionérem, které pacientovi také poskytnou pozitivní a relaxační terapeutickou masáž hlavy.

Přípravek nevyžaduje oplachování a mírně vlhké vlasy po odstranění čepice vyschnou do několika minut. Navíc zahříváním produktu v mikrovlnné troubě se teplota čepice přizpůsobí tělesné teplotě pacienta.

Čepice na mytí vlasů bez vody Oasis® byla dermatologicky testována. Není třeba používat vodu, díky čemuž je mytí vlasů mnohem rychlejší, jednodušší a bezpečnější pro pacienta i zdravotnický personál.

Použití:

Vložte čepici na hlavu a pořádně masírujte vlasy 2 - 3 minuty. Po umytí vlasů pomocí čepice ji následně odstraňte z hlavy a vlasy otřete ručníkem. Nechte je vysušit. Vlasy po umytí není potřeba oplachovat.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A