UVC ozónový generátor s funkcí ionizace a časovačem Noyes 30 g / h

Kód výrobku: GO594

0 / 5

33 853 Kč
3-4 týdne
1310 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

UVC ozónový generátor s funkcí ionizace a časovačem Noyes produkuje ozón až 30g / h. Obsahuje i UVC germicidní zdroj který dezinfikuje a sterilizuje místnost. Rychle a efektivně eliminuje všechny nepříjemné pachy, bakterie a viry.

Generátor rychle a efektivně eliminuje všechny nepříjemné pachy.Vďaka vysoké a efektivní produkci ozonu až 30 gramů za hodinu eliminuje ozónový generátor i ty nejodolnější molekuly zápachu bez použití chemikálií nebo vonných látek.

Kromě oxidační degradace polutantů znečišťujících ovzduší (pachy), ozón vytvářený v zařízení také ničí a dezinfikuje stacionární polutanty (viry, bakterie, plísně a karcinogenní a alergenní mikroorganismy v podlahách, stěnách, stropech, autosedačkách a kobercích. Vhodné pro astmatiky, alergiky či majitelů zvířat .

Existuje několik možností ovládání zařízení - ať už manuálně časovačem (až 24 hodin) nebo 3 programy. Má LCD displej pro snadný a rychlý výběr programu. Možnost nepřetržitého provozu.

Příliš vysoká koncentrace ozónu je škodlivá pro lidi a zvířata! Po použití musí být prostor dobře vyvětraný a vůně ozónu může přetrvávat i několik dní.

Jak Ozónový generátor vzduchu funguje?

  • Vzduch je nasáván v zadní části přístroje ventilátorem a předem vyčištěn vzduchovým filtrem.

  • UV lampa ve vzduchovém potrubí zajišťuje dezinfekci proti choroboplodným zárodkům a bakteriím. Teprve potom vzduch proudí po keramických deskách, kterými se generuje ozón.
  • Vzduch obohacený ozonem proniká mřížkou na přední straně.


Technický parametry
Materiál: kov
Napětí: 230 V AC
Příkon: 260 W
UV lampa 118 mm, 5 W, 254 nm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 5900 g
Rozmery: 295 x 175 x 260 mm ( D x Š x V)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A