Ozonový generátor dezinfekční na bázi vody a vzduchu 10 g / h

Kód výrobku: OG451

0 / 5

12 167 Kč
Na skladě
465 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Kompaktní ozónový generátor na bázi voda-vzduch s časovačem až 60 minut. Tento typ generátoru O3 je vybaven speciální pumpou s hadičkou, kterou lze ponořit do vody nebo zasunout do různých vaků, sáčků či prostrčit okénkem do interiéru automobilu. Produkuje O3 až 10 000 mg / h. Zabíjí plísně, bakterie, viry, hmyz apod.

Generátor dokáže přeměnit vzdušný kyslík O2 na nestabilní vysoce oxidativní ozón O3. Ozón po vytvoření účinné koncentrace zneutralizuje všechny zápachy, které se v ošetřovaném prostoru "nacházejí". Je účinný na zápachy od kouření, potu, plísní, zvířat, inkontinence, proleženin a zatuchlé vůně. Kromě toho je ozón možné využít k eliminaci příčin vedoucích k tvorbě nežádoucích plísní, bakterií, virů, alergenů a různého druhu hmyzu.

Také je možné vodu obohacenou ozonem použít k odstraňování pesticidů, herbicidů a různých druhů hormonů z masa, ovoce a zeleniny. Výborné výsledky přináší použití ozónu při řešení problémů spojených s plísněmi u nohou a u symptomů syndromu diabetické nohy (bércových vředů atd.).

Vlastnosti ozónová generátoru:

  • mobilní zařízení s jednoduchou obsluhou
  • bezúdržbový provoz (žádná chemie ani náplně)
  • nezanechává po sobě žádné odpadní látky
  • tichý chod

Při zahřátí generátoru dochází k mírnému poklesu výstupního výkonu. Doporučená trvalý provoz pro optimální životnost keramického generátoru je 30 minut (max. 60 minut) a pak nechat vychladnout (20 minut). Generátor se nesmí provozovat ve vlhkém prostředí (> 70%). Při dodržení doporučeného způsobu provozu je životnost keramických článků 2000 hodin.


Technický parametry
Časovač 1 hodina
Materiál: nerezová ocel
Napájení: 230 V (EU kabel)
Objem vzduchu 720 l / hod (12 l / min
Produkce ozonu 10.000 mg / hod
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 4 kg
Rozmery: 415 x 220 x 165 mm (D x Š x V)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A