Generátor ozonu s časovačem

Kód výrobku: GO855

0 / 5

7 037 Kč
do 7 prac. dnů
269 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Generátor ozonu s časovačem v nerozovom krytu s výkonem 20g / h a s ventilátorem s výkonem 1803 / h vám zaručí čistý a dezinfikován prostor. Účinnost ozónu proti bakteriím a virům je extrémně vysoká - až 99,9%.

Na výběr ze dvou možností:

  • Generátor ozonu s časovačem
  • Generátor ozonu s časovačem + 4W UVC (kombinace generátoru ozónu a uzavřeného germicidního zářiče, který může být v provozu za přítomnosti lidí).

Modrá led kontrolka Vám signalizuje proces výroby ozonu.

Jde o ozónové generátory s dlouhou životností pro různé aplikace. Uvnitř zařízení se nacházejí 4 keramické plotýnky, mezi nimiž vznikají koronové výboje.

Tyto výboje dokáží přeměnit molekuly kyslíku O2 na nestabilní a vysoce oxidační ozón O3, který následně v uzavřeném prostoru zlikviduje všechny viry, bakterie, plísně, houby, zápach.

Tento ozónový generátor je vhodný pro prostory do 80m2 (při výšce stropu cca 2,6m). Doba generování ozonu je ideálně 1m2 - 1min (např. 30m2 pokoj = 30min)

Díky časovači si nastavíte potřebnou délku procesu a opustíte prostor. Po skončení ozonizované třeba počkat ještě 1 hodinu dokud se rozplyne všechen ozón v prostoru.

Účinky ozonu:

  • OZÓN je 200krát účinnější než chlor.
  • Např .: bakterii E.coli zabije 3.000 krát rychleji než chlor

Díky tomu, že ozon je plyn O3, tak pronikne úplně do všech mezer, pórů materiálů jako potahy, koberce, záclony, do nábytku, do ventilačních potrubí a podobně.

Nakolik je ozón plyn tak nezanechává žádné povlaky jen zcela čerstvý vzduch.

Po rozpadu zůstává z molekuly O3 molekula kyslíku O2.


Technický parametry
Časovač 0-60 min
Materiál: nerezová ocel
Výkon: 20g / h, výkon 4W UVC - (257nm)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A