Generátor ozonu na dezinfekci Malatec

Kód výrobku: GO019

0 / 5

1 358 Kč
5-7 pracovních dnů

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Generátor ozonu na dezinfekci Malatec využívá technologii koronového výboje. Perfektní na eliminaci bakterií, choroboplodných zárodků, jakož i na dezinfekci prostor či potravin.

Vlastnosti:

Generátor ozonu

Mimořádně silné oxidační činidlo na rozklad organických sloučenin, díky čemuž je mimořádně efektivní. Nejnebezpečnější věcí jsou bakterie a choroboplodné zárodky, proto je důležité zajistit sobě a své rodině bezpečný a zdravý vzduch poskytovaný ozonovým generátorem. Ozon se navíc štěpí asi po 30 minutách proto se nemusíte obávat znečištění životního prostředí.

Multifunkční

Generátor ozonu je ideální na čištění potravin, vody, vzduchu a mnoha dalších věcí. Ovoce, zelenina a maso často obsahují mnoho pesticidů a bakterií, které mohou poškodit zdraví vašich blízkých. Ve vzduchu je hodně choroboplodných zárodků, které cestují kapénkami. Toto zařízení je ideální pro epidemie a pro každodenní použití.

Kompaktní velikost

Zařízení má kompaktní rozměry, takže si ho můžete vzít kamkoliv s sebou. Perfektní pro domácí použití, jakož i do práce nebo kanceláře. Má nízkou hlučnost nízký, je to jeden s nejtišších modelů, díky čemuž není zatěžující pro členy domácnosti. Zařízení nebude rušit při každodenních činnostech nebo práci.

Citlivý dotykový panel

Intuitivní digitální ovládací panel dělá obsluhu generátor nejen jednoduchou, ale i pohodlnou. Panel na přístroji je velmi citlivý, nemusíte mnohokrát mačkat jediné tlačítko a bojovat s nastavením parametrů - stačí jeden dotyk. Všechny parametry zobrazené přístrojem lze snadno přečíst na přehledném displeji.

Tento kompaktní generátor ozónu najde své uplatnění v bytě, kanceláři nebo na jiných místech. Ozón má dezinfekční funkci a ničí nepříjemné pachy, bakterie, viry, plísně, patogenní mikroorganismy, roztoči a alergeny. Je to moderní zařízení, které účinně vydezinfikuje místnost od mikroorganismů, které škodí vašemu zdraví. Je perfektní i na dezinfekci jídla nebo vody. Je skvělým pomocníkem zejména pro alergiky, astmatiky a lidi, kteří si stěžují na neustálé bolesti hlavy.

Vše, co není viditelné pouhým okem, je nejnebezpečnější - bakterie, plísně a jiné mikroorganismy mají velmi negativní vliv na náš organismus, proto je důležité zajistit sobě a své rodině bezpečný a zdravý vzduch, který zaručuje ozonátor. Kvalitu vzduchu venku nejsme schopni ovlivnit, ale vzduch, který dýcháme doma nebo v práci, můžeme do značné míry změnit.

Ionizace

Snižuje ionty, které jsou pro nás škodlivé (pozitivní ionty), produkcí negativních iontů - vše znečištění padá na substrát, místo toho, aby cestovalo do našich plic. Vzduch se stává lehkým a čerstvým, a tedy? Naše nálada se okamžitě zlepšuje. Necítíme se neustále unavení, ospalí atd.

Časovač

Zařízení má časovač, který vám umožní naprogramovat jeho činnost.

Ovoce - 5 minut

Zelenina - 10 minut

Maso - 15 minut

Čištění vody - 20 minut

Čištění vzduchu - 25 minut

Sterilizace - 30 minut


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 19 x 28 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A