Dezinfekční UVC sterilizátor vzduchu Sayoli 60

Kód výrobku: DS055

0 / 5

7 774 Kč
Na skladě
303 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Dezinfekční UVC sterilizátor vzduchu Sayoli 60 nejenže čistí, ale i sterilizuje vzduch a eliminuje viry, bakterie, alergeny a škodlivé látky.

Znečištěný vzduch je nasáván do zařízení 200 mm ventilátorem a proudí přes čtyřvrstvý filtr. Certifikovaná UV-C lampa je srdcem vzduchového sterilizátoru Sayoli. Vydává záření, které účinně neutralizuje genetický materiál virů a bakterií penetrací do kapsidy, její ochranné vnější vrstvy. Neutralizován virus již není schopen šířit se a infikovat další buňky.

Dezinfekční UVC sterilizátor vzduchu Sayoli emituje UVC záření o vlnové délce 250-280 nm, což účinně eliminuje 99,9% bakterií a mikrobů. Záření ničí strukturu DNA mikroorganismů a vytváří chemickou reakci, která ničí škodlivé patogeny.

Do 1 hodiny zařízení sterilizuje až 60 m3 vzduchu. Jak ukazují četné studie, tato metoda sterilizace je jedním z nejefektivnějších, nejjednodušších a nejbezpečnějších způsobů zabezpečení dekontaminace vzduchu.

Sayoli je umístěn v hliníkovém pouzdře odolném proti UV záření a je vybaven vnitřní lampou z měkkého skla, která zabraňuje tvorbě ozonu, a umožňuje vám tak během používání bezpečně zůstat v místnosti. Dále je mimořádně tichý s hladinou hluku pouze 14 - 20 dB.


Technický parametry
Napájení: USB-C
Úroveň hluku 14-20 dB
Výkon: 5W , 230V
Životnost žárovky 6000h
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 1,5kg
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A