Celotelový detoxikační přístroj Clionic Ion

Kód výrobku: KD100

0 / 5

6 706 Kč
Na skladě
259 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Celotělový Detoxikační přístroj Clionic Ion poskytuje komplexní detoxikační proces, který zbaví Vaše tělo nežádoucích toxinů, pročistí Vám krev, sníží zátěž jater a ledvin, zlepší metabolismus a imunitu, regeneruje buňky, působí preventativně proti arterioskleróze a zároveň Vás celkově zrelaxuje a působí jako terapeutická masáž. Odstranění různých škodlivých chemických toxinů z těla - detox - je nezbytnou podmínkou pro udržení si dobrého zdraví.

Zdraví lidského těla závisí na jeho rovnováze – energetické, biochemické a elektrické. Vlivem znečištěného prostředí a přijímání látek, které nejsou pro tělo přirozené, dochází k usazování různých zplodin, toxinů, v buňkách. Část těchto toxinů jsou těžké kovy, nezoxidované tuky, zbytky pesticidů, karcinogenní látky a mnohé další, které – aniž bychom si to běžně uvědomovali – my sami vyživujeme. Tyto škodlivé chemické sloučeniny představují vážné nebezpečí pro naše zdraví, pokud si pravidelně nepročistí tělo.

Celotělový Detoxikační přístroj Clionic Ion je navržen tak, aby nejen eliminoval toxiny, ale zároveň Vaše tělo posílil. Přístroj lze používat dle potřeby každodenně. Doporučený léčebný postup je 14 dní s pravidelným opakováním procedury, potom následuje třítýdenní pauza a dalších 14 dní.

Detoxikační přístroj na celé tělo Clionic Ion je jedinečný v tom, že SOUČASNĚ si umíte dopřát:

 1. Iontový detox a zároveň
 2. Masážní terapii elektrodami TENS a přitom
 3. Zlepšit svou postavu díky infračervenému vyhřívanému pásu!

Celotělový Detoxikační přístroj Clionic Ion pomáhá při:

 1. Hubnutí
 • Tento přístroj ocení každý, kdo se chce zbavit nadbytečných kil hlavně v oblasti břicha, protože přístroj, kromě mnoha dalších komponentů, obsahuje zeštíhlující vyhřívaný břišní pás.

 1. Redukce celulitidy
 1. Problémy s krevním oběhem
 1. Poruchy krevního oběhu v končetinách, křečové žíly
 1. Únava, podráždění, deprese
 2. Potravinové alergie
 3. Menstruační bolesti
 4. Bolest kloubů a artritida

Detoxikační přístroj Vám pomůže ulevit od bolesti stimulací svalových buněk. Přístroj funguje podobně jako akupunktura při léčbě zánětů a otoků. Elektrické impulsy TENS elektrod působí na tkáně stejně jako vpichy jehliček různých hloubek. Masážní impulsy stimulují nervy, generují pohyb svalů a tímto napomáhají zmírnit bolest. Dojde ke zlepšení krevního oběhu v oslabených tkáních, což má za následek rychlejší obnovu buněk a zmírnění bolestí.

 1. Zlepšuje funkce ledvin a jater
 2. Zlepšuje metabolismus
 3. Kožní nemoci: psoriáza, akné
 4. Zbavuje tělo toxinů po infekcích a léčbě antibiotiky
 5. Čistí těla od těžkých prvků jako olovo, kadmium, rtuť
 6. Eliminuje edémy, nadměrné pocení, nepříjemný zápach nohou, mykózy

Detoxikační přístroj Clionic Ion obsahuje:

 • hliníkový kufřík

Celotělový detox těla si můžete udělat kdekoliv. Přístroj je totiž šikovně zabalený v pěkném hliníkovém kufříku, neobsahuje misku na vodu, což umožňuje bezproblémový přenos z místa na místo i snadné uskladnění.

 • 2 ks elektroda TENS 

T.E.N.S. - "transkutánní elektrická stimulace nervů" - stimulování nervů přes pokožkuTouto metodou se zmírňují a léčí bolestivé stavy končetin a kloubů, poruchy prokrvení, posiluje se ochablé svalstvo, pomáhá při zvětšování objemu svalové hmoty, pomáhá při lokálním hubnutí a redukuje celulitidu

 • Detoxikační iontový přístroj
 • Napájecí zdroj a kabely potřebné pro připojení celého zařízení
 • Zápěstní pásek
 • 1 ks vyhřívaný infračervený pás

Výhody iontové detoxikace:

Detoxikace na bázi iontového odbourávání nežádoucích látek je zdravotně nezávadná a naprosto bezpečná forma péče o zdraví, kterou doporučují i ​​odborníci. Velkou výhodou je úspora času, neboť terapii můžete provádí doma v době, kdy vám to optimálně vyhovuje.

Příprava i celý proces jsou jednoduché. Stačí vybrat vhodné místo, které je rovné a stabilní, vyberte si vaničku, do které přístroj položíte, naplňte ji vodou (v případě nízké vodivosti doplňte trochou soli) a vyberte vhodný typ terapeutického působení. Po upevnění elektrod TENS (třeba sejmout všechny kovové předměty včetně ozdob a šperků, hodinek atd.) Ponořte nohy do nádržky, spusťte přístroj a už jen relaxujte.

Každou barvu, která vznikne během používání iontového detoxu těla, lze identifikovat a pravděpodobně se jedná o:

žlutá, zelená – detoxikace ledvin, močového měchýře, močových cest, prostata,

oranžová – klouby

hnědá – játra, tabák, buněčné pozůstatky

černá – játra, žlučník

tmavě zelená – žlučník

bílá pěna – sliznice z lymfy

bílé flíčky – nejpravděpodobněji kvasinky

černé skvrnky – těžké kovy

červené flíčky – krevní sraženiny


Technický parametry
Napájení: 110 V/220 V
Příkon: 60 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 5,5 kg
Rozmery: 2 x 15 x 42 cm (délka x výška x šířka)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A