Špunty do uší pěnové Bilsom 303S

Kód výrobku: US303

0 / 5

12 Kč
do 10 prac. dnů

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Efektivní a bezpečné jednorazové pěnové špunty do uší vhodné i pro děti, ženy a pro lidi s úzkými ušními kanálky. Chrání uši nejen před škodlivými zvuky, ale i před vnějším znečištěním.

Věděli jste, že díky svým vynikajícím tlumícím vlastnostem jsou špunty do uší Bilsom 303 nejvybranějšími polyuretanovými chrániči do uší v Evropě?

Špunty do uší Bilsom 303S jsou nejjednodušším a levným řešením problému nebezpečného hluku. Byly navrženy speciálně pro lidi, kteří potřebují potlačit velmi hlasité zvuky, přičemž vyžadují nejlepší dostupnou ochranu.

 

Díky těmto mini špuntem se na koncertu, festivalu, zápase a všude, kde jsou jemné dětské uši vystaveny nebezpečnému hluku, efektivně staráte o zdraví svého dítěte. Hodí se i při cestování: pomáhají snižovat nepříjemné účinky tlakových rozdílů během vzletu a přistání letadla, tlumí zvuky motoru, usnadňují usínání. Doma vypnou rušivé zvuky okolí, kdy se Vaše dítě musí zaměřit na učení.

Ušní zátky jsou pokryty extrémně hladkým povlakem, který je odolný vůči přilnutí nečistot, díky čemuž nedovolují pronikání prachu nebo jiných škodlivých látek do ucha a jejich hromadění ve zvukovodu.

Vlastnosti - špunty do uší pěnové Bilsom 303S:

  • vyrobené z měkké PU pěny, která zaručuje individuální pohodlí a kvalitu;
  • kuželový design usnadňuje vložení chrániče do ušního kanálku;
  • nový vzorec Leight Stripe ™: kombinace žluté a bílé polyuretanové pěny dodává pocit měkkosti v ruce iv uchu;
  • snadno se umisťují do zvukovodu;
  • nižší expanzní tlak v uchu poskytuje pohodlí při dlouhodobém nošení, ale nezpůsobuje vypadnutí špuntů;
  • hladký povrch odolný vůči špíně zabraňuje hromadění vnější nečistoty a jejímu dalšímu pronikání do ucha.

Útlumové parametry podle velmi přísné normy EN 352 / ISO 4869! Výrobce špunty Bilsom se v oblasti ochrany sluchu považuje za nejlepší na světě!

Správný způsob nasazování špuntů do uší:


Použití:

Jednorázové špunty do uší jsou velmi hygienické. Po použití je zlikvidujte a znovu použijte nový pár. Nemyjte je! - vlhkost snižuje jejich tlumící vlastnosti a snižuje elasticitu pěny, což může mít za následek nesprávné nasazení!


Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 0,48 g
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A