Chodítko pro seniory krokovací

Kód výrobku: W304

4 / 5

  • Stříbrná
1 588 Kč
Na skladě
41 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

  • 99% zákazníků doporučuje

Informácie o produkte

Krokovací chodítko - skládací je oblíbenou pomůckou usnadňující pohyb seniorům i lidem s poruchami pohybového aparátu. Využijete ho také v procesu rehabilitace a fyzioterapie.

Hledáte zdravotní pomůcku, která by usnadnila chůzi těžko se pohybujícímu seniorovi nebo pacientovi? Ideálním řešením je krokovací chodítko, které slouží jako podpora při chůzi. Krokovací chodítko - skládací je oblíbenou pomůckou usnadňující pohyb seniorům i lidem s poruchami pohybového aparátu. Využijete ho také v procesu rehabilitace a fyzioterapie. Chůze - krokování s touto zdravotní pomůckou je efektivní, jednoduché bez jakékoliv námahy. Využijete ho v interiéru i exteriéru. Zesílené horizontální spoje zajišťují spolehlivou oporu uživateli. Chodítko pro seniory má každou nohu zakončenou protiskluzovým gumovým nástavcem, což zaručuje jeho bezpečné a tiché používání na jakémkoliv povrchu. Ergonomické rukojeti zajišťují komfort při používání této opěrné zdravotní pomůcky.

Použití krokového chodítka

Chodítko pro seniory se snadno používá díky ohebným kloubem po stranách pomůcky. Díky teleskopicky nastavitelným nohám si výšku zdravotní pomůcky víte přizpůsobit podle individuálních potřeb, a to v rozmezí od 78 cm do 99 cm od země. Krokovací chodítko jednoduše složíte stisknutím kolíku ve středu pomůcky, který je efektivně chráněn pod plastovým krytem. Ve složeném stavu nezabírá mnoho místa, a proto je snadno skladné, nebo také vhodné pro převoz v autě, nebo přenos v ruce.

Čištění a údržba

Rám čistěte vlhkým hadříkem a jemným saponátem. Pravidelně odstraňujte nešistoty, jako jsou nitě, vlasy z pohyblivých částí chodítka (šrouby, západky).

Parametry

Nastavitelná výška : 78 - 99 cm

Šířka : 52 cm

Vnitřní šířka : 44 cm

Celková hloubka : 43 cm

Hmotnost: 2,8 kg

Maximální hmotnost uživatele : 136 kg

Materiály

pobronzovaný kvalitní hliník, polyuretan, guma


Technický parametry
Materiál: kvalitní hliník, polyuretan, guma
Hmotnost a nosnost
Maximální nosnost: 100 kg
Rozmery a hmotnosť
Celková hloubka: 43 cm
Celková šířka: 52 cm
Vnitřní šířka: 44 cm
Výška: nastavitelná 78 - 99 cm
Objem/ Hmotnost: 2,8 kg

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 4 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A