Ochranné brýle čiré

Kód výrobku: OK568

0 / 5

64 Kč
Na skladě
3 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Ochranné brýle čiré jsou velmi lehké a pohodlné brýle vhodné pro každodenní použití. Ochrání Vaše oči v každé situaci, kde existuje riziko poškození zraku. Poskytují ochranu před malým postříkáním pevných látek s energií nárazu až 45 m / s (F). Tyto brýle můžete nosit současně s dioptrickými brýlemi.

Ochranné brýle čiré jsou ideální na cyklistiku, chůzi, při rybolovu, během laboratorních prací, při kovoobrábění, zpracování dřeva, broušení, malování, jednoduše kdekoliv.

Tyto brýle jsou navrženy tak důmyslně, že jsou vhodné na obličej 99% evropských občanů! Je možné je používat i ve zdravotnictví.

Vlastnosti - ochranné brýle čiré:

  • optická třída 1
  • nastavení délky
  • černý rám
  • malé otvory na konci stranice (rámu), ke kterým můžete připevnit například šňůrku, abyste si brýle mohli pověsit na krk
  • určené k ochraně očí před postříkáním pevnými látkami, které se vyskytují při ručním a strojním zpracování kovů, dřeva, plastů, keramiky, těžby atd.
  • poskytují ochranu před malým postříkáním pevných látek s energií nárazu až 45 m / s (F)

Je třeba zdůraznit, že jde o ochranné brýle. Splňují všechny požadované parametry ochrany - splňují přísné normy EN166. Mohou být tedy použity na mnoha pracovištích, kde existuje riziko poškození očí.


Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 0.3 kg
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A