Ajurvédské brýle na zlepšení zraku

Kód výrobku: OK333

0 / 5

112 Kč
Na skladě
4 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Nosíte Vy nebo Vaši blízcí dioptrické brýle? Chtěli byste se zbavit tohoto zdravotního problému? Vyzkoušejte Ajurvédské brýle, pomocí kterých se procvičují oční svaly a díky tomu se eliminují vady očí.

Pokud máte pocit, že Váš zrak se po celodenní práci na počítači večer zhoršuje, máte unavené oči z nošení čoček nebo byste chtěli zlepšit svůj zrak, Ajurvédské brýle jsou pro Vás dokonalým pomocníkem!

Ájurvédské brýle pomáhají obnovit přirozenou funkci a pohyblivost očních svalů, které jsou oslabené tím, že nosíte dioptrické brýle nebo čočky a také pomáhají zlepšit krevní oběh a odstranit únavu očí.

Ajurvédské brýle jsou děrovány brýle bez dioptrií, sloužící na trénink svalů očí. Princip spočívá v tom, že při pohledu na malé otvory jsou oči nuceny k provádění drobných pohybů, čímž oční svaly neustále pracují a zároveň se tím posilují.

Ájurvédské brýle jsou účinné při těchto očních problémech:

  • krátkozrakost
  • dalekozrakost
  • presbyopie (vetchozrakost - zhoršení zraku po 40. roku života)
  • počáteční fáze šedého zákalu

Použití Ajurvédských brýlí na zlepšení zraku:

Brýle noste nejprve pár minut a délku postupně zvyšujte na cca 2-3 hodiny denně. Zpočátku může být nošení nepříjemné, oči si musí na jiný druh vidění zvyknout. Brýle lze použít při sledování televize, při chůzi nebo při čtení na dobrém světle.

První účinky nošení brýlí se mohou projevit již po první aplikaci, viditelnější účinky pocítíte po 3-5 dnech používání. Trvalé zlepšení přichází zhruba po 6 týdnech pravidelného nošení.

Brýle nikdy nepoužívejte při řízení nebo při jiné činnosti, která vyžaduje pozornost!

Velikost: univerzální, ideální pro ženy i pro muže.


Technický parametry
Velikost: univerzální, ideální pro ženy i pro muže

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A