Ochranné brýle s gumičkou Climax 539

Kód výrobku: OK023

0 / 5

324 Kč
Na skladě
4 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Ochranné brýle s gumičkou Climax 539 jsou univerzální ochranné brýle určené pro ochranu zraku před poškozením mechanickým nebo tepelným. Okuiare mají elastickou gumku, která se dokonale přizpůsobí hlavě. Díky jejich speciálnímu designu jsou vhodné i pro lékaře a dají se použít také při nošení korekčních brýlí.

Viditelnost přes skla brýlí je velmi jasná a bez jakéhokoliv zkreslení. Ochranné brýle jsou určeny mimo jiné na broušení a na všechny práce, kdekoliv je člověk vystaven třískám. Mohou je také používat malíři a při jakýchkoliv montážních pracích, při kterých existuje riziko poškození očí, jako například i při sečení tráví. Je možné je používat i ve zdravotnictví.

  • Určené k ochraně očí před postříkáním tuhými látkami, které se vyskytují během ručního a strojního zpracování kovů, dřeva, plastů, keramiky atd;
  • Elastická guma, díky které dokonale padnou;
  • Chrání před nárazem částic s hmotností 43 g při rychlosti 5,1 m / s.
  • Flexibilný vinylový rám.
  • Může se používat s prescipitačnými brýlemi.

Brýle splňují normy EN166: 2002.

 


Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 0.1 kg

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A