Brýle na PC s antireflexní vrstvou Blogerky

Kód výrobku: OK678

0 / 5

465 Kč
Na skladě
17 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Buďte stylová a chraňte své oči i během práce na počítači! Antireflexní brýle na pc pomohou udržet si zrak déle čerstvý a svěží. Přispívají k celkovému zlepšení vidění, zlepšení vnímání kontrastů a k vyššímu optickému komfortu uživatele.

Lehké a pohodlné imidžové dámské brýle jsou vhodné nejen pro všechny stylové blogerky. Antireflexní brýle se zajímavým rámem vytvářejí souvislý celek, který je skvělým doplňkem a ještě k tomu i chrání Váš zrak! Tenký kovový rám dokonale doplňuje tento model. Brýle mají filtry UV400 cat.0 a splňují normy EU.

Základním ochranným prvkem PC brýlí je antireflexní vrstva nanášena na brýlová skla (resp. na lehoučké plastové čočky brýlí). Antireflexní vrstva eliminuje rušivé světelné odlesky, čímž zlepšuje propustnost světla skly brýlí. Přispívá k celkovému zlepšení vidění, zlepšení vnímání kontrastů a k vyššímu optickému komfortu uživatele.

Každý pár brýlí je v sadě s pouzdrem a hadříkem, což z nich dělá atraktivní dárek pro milovaného člověka.

Technologie BLUECUT - BLUE LIGHT FILTER

  • Brýle odrážejí modré světlo, které je vyzařováno ze zařízení, jako jsou monitory, televizory, tablety a dokonce i LED žárovky.
  • Škodlivé modré světlo způsobuje různé druhy poškození našeho oka - hlavně ovlivňuje sítnici.
  • Mezi účinky vystavení modrému světlu, které je cítit velmi rychle, patří suché oči, bolesti hlavy, potíže s usínáním atd.
  • Brýle mají povlak BLUE CUT, díky kterému odfiltrují část modrého světla, takže množství, které se vám dostane do očí, se blíží k přirozené úrovni.
  • Čočky navíc poskytují úplnou ochranu před UVA a UVB zářením.

Rozměry:

  • šířka čočky 51 mm
  • šířka rámu 22 mm
  • délka rámu 134 mm

Technický parametry
Pohlaví: dámy
Typ čočky: antireflexní
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A