Dynamická ortéza na podporu příčné klenby

Kód výrobku: OT012

0 / 5

1 655 Kč
do 10 prac. dnů
59 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Máte problém se zvedáním přední části nohou? Trápí Vás nebo Vaše blízké pokles příčné nebo podélné klenby? Díky dynamické ortéze kotníku a nártu vyztužíte nohu a zabráníte komplikacím způsobeným zakopnutím nebo pádem. Dynamická bandáž pro zlepšení chůze a stability pacientů. Podpora příčné klenby.

Ortéza je vyrobena z netoxické, třívrstvé prodyšné tkaniny, která dělá ortézu lehkou, pohodlnou a bezpečnou při používání. Používání ortézy výrazně snižuje riziko zakopnutí a pádu.

Obecně řečeno, vyztužení nohy s ortézou kotníku a nártu je užitečné ve všech případech poklesu nohy (pokles příčné nebo podélné klenby) a umožňuje pacientovi pohybovat se volněji.

Ortéza na podporu příčné klenby se skládá ze dvou částí:

  1. Podpora kotníku
  2. Stahující popruh na nohu (podpora nártu)

Podpora kotníku je upevněna pomocí suchého zipu a má pružný plastový štěp, který je umístěn mezi jazykem a šňůrkami boty. Propojení kotníku a chodidla je vyrobeno ze silného elastického popruhu a rychloupínací plastové spony.

Stahující popruh na nohu (podpora nártu) je upevněn pomocí suchého zipu a je vybaven sponou, která spojuje podporu nártu s podrážkou. Podporu nártu lze použít pouze s podporou kotníku.

Rozměry:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A