Bandáž na vbočený palec HalluStop

Kód výrobku: 98760

0 / 5

250 Kč
5-7 pracovních dnů
17 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Máte vybočený palec na noze? Odstraňte tento estetický problém a použijte bandáž na vbočený palec HalluStop. Na výběr máme verzi pro pravý a levý palec.

Bandáž na vybočený palec vám umožní chodit bez bolesti a jeho pravidelným používáním lze předejít bolestivému chirurgickému zákroku.

Deformace palců na noze vzniká na genetickém podkladě a postihuje zejména ženy po čtyřicítce.

Zhoršujeme ji nošením nesprávné obuvi, přetěžováním nebo úrazem. Vybočený palec se rychle může proměnit z estetického problému na problém zdravotní. Zanedbáním vznikajícího haluxu se bolest při chůzi zvětšuje, protože chrupavka se asymetricky opotřebovává, a k pocitu pohody nepřispívají ani vznikající otlaky.

V boji s haluxami si dokážeme pomoci denním užíváním korekční bandáže, která se snadno hodí do většiny obuvi.

Účinek nošení bandáže:

Popruh natažením odlehčuje klouby palce a pomáhá umístit palec do správné polohy.

Jak bandáž správně používat:

Nasaďte objímku na palec. Nejširší část bandáže bude na nártu. Vezměte delší část popruhu a obepněte chodidlo zespodu a spojte ho s kratší částí provlečením skrz otvor. Na kratší části popruhu je suchý zip, který přilne k popruhu vespod chodidla. Bandáž je určena pro denní nošení nebo indikována jako pooperační léčba. Dobu léčení a podmínky používání konzultujte s lékařem. Nenoste bandáž souvisle déle než 8 hodin, po 2 hodinové přestávce ji můžete znovu použít.

Péče o výrobek:

Před praním zapněte všechny suché zipsy. Odstráňte odnímatelné příslušenství a dlahy. Perte v rukou samostatně podle pokynech napsaných na štítku. Nepoužívejte chemické čisticí prostředky na praní. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před slunečním zářením a vlhkostí. Tento výrobek by měl být používán pouze na navrhovanou indikaci, vyhněte se jinému způsobu použití, což by mohlo ovlivnit funkci výrobku.                                                    


Technický parametry
Materiál: polyamid, elastan
Rozmery a hmotnosť
Balení: 1ks

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A