Bandáž na loket Angora 2ks

Kód výrobku: BL176

0 / 5

298 Kč
do 10 prac. dnů
11 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Bandáž na loket vyrobena z angora vláken je skvělou zdravotnickou pomůckou, pomocí které můžete dopřát svému namáhanému lokti příjemnou terapii teplem. Kvalitní italský výrobek.

Vyhřívací návlek je vhodné používat v případě bolestivého syndromu lokte, po poranění kloubů a je určen pro lidi s degenerací loketního kloubu. Chrání klouby před chladem, protože přirozené vlákna z angora vlny se dokonale ohřejí a udržují teplotu.

Produkt je unikátní právě na základě jeho složení z angorských vláken. Srst angorského králíka dává absolutně nejjemnější vlnu (12-17 mikrometrů) s délkou 12-75 mm, hladkou a velmi lehkou. Vlákno je na povrchu mastné, proto odpuzuje vlhkost, snadno se elektrostaticky nabíjí a udržuje v sobě teplo.

Výhody bandáže na loket Angora:

  • relaxace svalů,
  • stimulace krevního oběhu,
  • uvolnění bolesti kloubů, zejména revmatických,
  • bezešvá technologie,
  • kompresní tkanina,
  • ohřívá a udržuje teplotu.

Bandáž se dokonale přizpůsobí anatomickému tvaru vašeho lokte, je pohodlná při používání, neklouže, ani neomezuje při pohybech. Horní část pružného pásu umožňuje volný pohyb kloubu bez nepříznivých vedlejších účinků. Speciální struktura této loketní bandáže zaručuje maximální komfort.

Velikost: univerzální

Barva: bílá

Balení: obsahuje 2ks


Technický parametry
Velikost: univerzální
Rozmery a hmotnosť
Balení: obsahuje 2 ks
Materiál
Barva: bílá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A