Včelí med a včelí produkty

Léčení včelími produkty (apiterapie), je známá už od pradávna. Ze všech produktů včel patří včelí med bezesporu mezi ten nejznámější a nejpoužívanější včelí produkt. Včelí med má hned několik blahodárných účinků na tělo. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu a posiluje imunitní systém, působí protizánětlivě a antibakteriálně, posiluje nervovou soustavu, přičemž má zklidňující učinky a zlepšuje kvalitu spánku.

Mezi méně známé, ale stejně užitečné včelí produkty patří propolis a včelí pyl. Propolis působí na imunitní systém a v závislosti na složení může mít silné antibiotické a antifungální účinky. Včelí pyl má široké spektrum využitelnosti, využívá se např. pro zlepšení chuti k jídlu, na rekonvalescenci po dietách a rapidním úbytku hmotnosti (i mentální anorexie).

Všechny naše včelí produkty jsou nejvyšší kvality, odebírané od lokálních výrobců. Proklikejte si jednotlivé produkty a objevte, jak Vám mohou pomoci.

 

zobrazit více ...

140 Kč
201 Kč
skladom odosielame do 24h
191 Kč
Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A