Ústní sprcha Waterpik Compact WP700

Kód výrobku: WP7007

0 / 5

3 305 Kč
do 10 prac. dnů
85 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Ústní sprcha Waterpik Compact WP700 ústní sprcha + sonický bateriový kartáček. Malá, energeticky úsporná, vhodná na cestách i doma.

Ústní sprcha je důležitý pomocník v boji s paradentózou. Účinně snižuje koncentraci škodlivých toxinů a kyselin, které produkují bakterie plaku a zároveň stimuluje dásně.

Ústní sprchy Waterpik dosahují ve srovnání s běžnými výrobky mnohem vyšší hodnoty tlaku. Tlak vody je plynule regulovatelný od 10 do 90 psi. Na přirovnání, běžný tlak ve vodovodním kohoutku se pohybuje mezi 45 - 60 psi. Proud vody z trysky pulsuje 1400-krát za minutu nebo 23-krát za sekundu. Vyšší nebo nižší frekvence pulsace totiž nevytváří žádoucí masážní efekt!

Sonický bateriový kartáček efektivně odstraní zubní plak a pigment. Sonická technologie je založena na působení energie rozkmitání suspenze vody, zubní.
Dvě délky vláken umožňují dokonalé odstranění plaku. Kratší vlákna stírají povrch zubu a déle vlákna snadněji dosáhnou mezizubní prostory. Speciálně upravené výše vlákna na špičce lépe dosáhnou až k zadním zubům.

Ústní sprcha:

  • Třístupňová regulace tlaku vody (možnost nastavení mezi 10 - 90 psi)
  • Kapacita nádržky postačí na 60 sekund provozu
  • V příslušenství jsou 2 standardní barevně odlišeny trysky
  • Součástí ústní sprchy je speciální nabíjecí stojan na jedinečný sonický kartáček

Nano-Sonic kartáček:

  • 16 000 kmitů za minutu
  • Kompaktní a ergonomický design
  • V příslušenství jsou 2 větší oválné hlavice s extramäkkými zaoblenými vlákny (hlavice kartáčku jsou unikátní a jsou kompatibilní pouze s bateriovou kartáčkem)
  • Součástí balení je 1 AAA alkalická baterie

Ústní irigátor by měl procházet pravidelnou hygienou a dekalcifikací. Pro tyto účely je vhodný přípravek Redesept. Dekalcifikaci doporučujeme v rozmezí 6 - 18 týdnů dle četnosti používání přístroje a tvrdosti vody.

Čím je voda tvrdší, tím častěji by měl Redesept používat.

Waterpik Waterflosser je dodáván v praktickém cestovním pouzdře.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A