Tlakoměr OMRON M6 Comfort s adaptérem

Kód výrobku: 22207426

0 / 5

2 859 Kč
do 10 prac. dnů
62 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Výhodné balení obsahuje tlakoměr OMRON M6 Comfort s adaptérem na měření krevního tlaku.

Tlakoměr OMRON M6 Comfort s unikátní Intelli manžetou je vhodný pro celou rodinu.

Nová Intelli manžeta eliminuje nepřesnosti způsobené nesprávným umístěním manžety. Je známo, že hlavním zdrojem chybně naměřených hodnot je právě nesprávné umístění manžety. Intelli manžeta výrazně snižuje dopad nesprávně umístěné manžety na přesnost měření. Tato pevná tvarovaná manžeta se snadno nasazuje jednou rukou, takže měření krevního tlaku je ještě jednodušší.

Tlakoměr M6 Comfort obsahuje také nejmodernější senzory zajišťující přesné a spolehlivé výsledky měření krevního tlaku. Barevné LED indikátory umožňují jednoduše vyhodnotit naměřené hodnoty. Podle zobrazené barvy lze v okamžiku zjistit zda jsou výsledky v pořádku.

Balení obsahuje:

  • tlakoměr Omron M6 Comfort (model HEM-7321-E)
  • univerzální manžetu (pro obvod paže 22 - 42 cm)
  • cestovní pouzdro
  • 4 baterie AA
  • adaptér
  • návod v češtině.

Systém Intelli Sense poskytuje komfortní nafukování manžety, minimalizuje tlak manžety během měření a nová Intelli manžeta - standardní a velká manžeta v jednom s jednodušším nasazováním. Odstraňuje nespavý výsledky způsobeny špatně umístěnou manžetou. K tlakoměru nelze připojit dětskou manžetu.

Pro odměření tlaku stačí stisknout velké modré tlačítko. Zatím největší displej zobrazuje všechny odměřené údaje současně (rozměr displeje 6,4 x 8 cm).

Přístroj detekuje:

  • arytmii - nepravidelný puls
  • pohyb těla během měření
  • indikuje vysoký krevní tlak (barevný LED indikátor - zelená zobrazuje dobrý krevní tlak a oranžovou upozorňuje na překročení hranice 135/85).

Tento tlakoměr také kontroluje správnost nasazení a utažení manžety (barevný LED indikátor). Poskytuje paměť pro dva uživatele na 2 x 100 naměřených hodnot včetně data a času, přičemž měření je možné i bez uložení výsledků do paměti.

Tento tlakoměr upozorňuje na nebezpečnou ranní hypertenzi a také zobrazuje týdenní průměry (zpětně za 2 měsíce), rozdělené na ranní a večerní hodnoty. Baterie vydrží až 1000 měření.

Přesnost je klinicky ověřena. Záruka platí 3 roky.


Rozmery a hmotnosť
Balení: obsahuje: tlakoměr Omron M6 Comfort (model HEM-7321-E), univerzální manžetu (pro obvod paže 22 - 42 cm), cestovní pouzdro, 4 baterie AA, adaptér návod v češtině
Rozmery: displej: 6,4 x 8 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A