Tlakoměr OMRON M2 s adaptérem

Kód výrobku: 49451831

0 / 5

1 588 Kč
3-5 pracovních dnů
36 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Výhodné balení obsahuje tlakoměr OMRON M2 s adaptérom pro měření krevního tlaku.

Tlakoměr OMRON M2 je základní model tlakoměru OMRON se systémem IntelliSense. Cenově výhodný automatický měřič krevního tlaku na rameno. Prodáváme pouze nejnovější model tlakoměru OMRON M2.

Balení tlakoměru Omron M2 obsahuje standardní manžetu pro obvod paže 22 - 32 cm. Velikost manžety musí odpovídat obvodu paže.

Změřte si proto obvod paže (příp. Ostatním členům rodiny kteří budou tlakoměr používat) a na základě této délky si objednejte tonometr s vhodnou manžetou.

V případě, že potřebujete tlakoměr s delší manžetou, doporučujeme zakoupit model s prodlouženou, univerzální manžetou (pro obvod paže 22 - 42 cm), např. Omron M3 s prodlouženou manžetou, Omron M6 AC, Omron M6 Comfort. Balení také obsahuje cestovní pouzdro, 4 baterie AA, adaptér a návod v češtině.

Přístroj se systém Intelli Sense. Pro odměření tlaku stačí stisknout velké modré tlačítko. Tento tlakoměr je schopen detekovat arytmii - neplravidelný puls a indikovat vysoký krevní tlak. Tlakoměr také kontroluje správnost nasazení manžety. Poskytuje paměť na 30 naměřených hodnot a výdrž baterií je přibližně na 1000 měření. Přesnost je klinicky ověřena.

Rozměry displeje: 4,3 x 5,9 cm

Záruka platí 3 roky.


Rozmery a hmotnosť
Obvod paže: 22 - 32 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A