Tekutý dezinfekční přípravek ve spreji Desprej 500ml

Kód výrobku: DS456

0 / 5

146 Kč
Na skladě
5 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Tekutý dezinfekční přípravek na bázi kombinovaného účinku alkoholů. Desprej je vhodný k dezinfekci malých ploch, předmětů a povrchů zdravotnických zařízení.

Využívá se také k dezinfekci špatně dostupných míst. Určen je především pro zdravotnická zařízení, laboratoře a kosmetické salony.

Je účinný na viry, mykobakterie, kvasinky a plísně. Kompatibilní na kovy a plasty odolné vůči alkoholu, vhodný na smalt, sklo, porcelán, PVC, pochromované povrchy, barevné kovy a nerezovou ocel. Nevhodný na plexisklo, akrylát a lakované povrchy. Přípravek se používá neředěný.

Před použitím je nutno předem odstranit hrubé nečistoty. Na očištěný a suchý povrch se přípravek aplikuje pomocí mechanického rozprašovače tak, aby se vytvořil souvislý film a nechá se zaschnout. 

Použití:

Přípravek se používá neředěný. Před použitím je nutno předem odstranit hrubé nečistoty. Na očištěný a suchý povrch se přípravek aplikuje pomocí mechanického rozprašovače tak, aby se vytvořil souvislý film a nechá se zaschnout, nebo nalijte malé množství a přejděte hadříkem. Nevhodný na materiály citlivé na alkohol (plexisklo, lesklé plasty, akryláty).


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 500 ml
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A