Tatranská nosní sprcha®

Kód výrobku: TS999

0 / 5

385 Kč
Na skladě
12 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Nosní sprcha - jedinečný vynález, který vám pomůže dokonale uvolnit ucpaný nos. Tatranská sprcha slouží k proplachování nosních dutin fyziologickým roztokem 9g jedlé soli na 1L převařené vody.

Trápí vás akutní nebo chronická rýma? Nevíte se zbavit pocitu ustavičně plného nosu? Pročistěte si nos a dutiny slaným roztokem pomocí tatranské sprchy a užívejte si nádech nosem plnými doušky.

Proplach nosu slaným roztokem uvolňuje zvlhčuje nosní sliznici, čistí nosní dutiny. Doporučujeme ho pro lidi s akutní a chronickou rýmou, při zahlenění dutin, pacientů s AB, GE, Pollinosis. Pomáhá při nácviku smrkání. Proplach nosu neaplikujte při infekčním zánětu nosních a vedlejších nosních dutin. 

Pomůcka na vyplachování nosních dutin byla vyrobena ve spolupráci se Šrobárovy ústavem dětské tuberkulózy a respiračních nemocí, Dolný Smokovec-Vysoké Tatry. Proplach nosu doporučujeme při plném nose a rýmě realizovat u dětí i dospělých.

Jak používat tatranskou nosní sprchu: 

  1. Připravíme si roztok na proplachování z 9g jedlé soli na 1L převařené vody. Teplota připraveného roztoku má být 38 ° - 40 ° C. 
  2. Připravíme si hygienické kapesníky, ručník, fyziologický roztok v doporučené teplotě. Zkontrolujeme ukončení kuželový hrotu tatranské sprchy - nesmí být nijak poškozen. Poškozenou pomůcku na proplachování nosu nepoužívejte. 
  3. Vysmrkat si nos. Nakloníme se nad umyvadlo tak, aby byl trup v předklonu - na úrovni dříku.
  4. Díváme se do umyvadla. Zlehka vytočíme hlavu stranou-bradu nezvedáme ani ji netiskneme na hrudník. Zúženou trysku nosní sprchy vložíme do nosní dírky maximálně po rozšíření tenké trysky - ne hlouběji. 
  5. Za stálého a výrazného dýchání ústy roztok přeteče z jedné dírky do druhé a vyteče ven. Nosní sprchu odložíme a vysmrkat si nos tak jako na začátku. Stejným postupem vyčistíme druhou nosní dírku.

Upozornění

Případné vdechnutí roztoku není škodlivé.

Nosní sprchu můžete dezinfikovat vyvařením ve vodě.

 

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A