Sůl do koupele jod-bromová ze Zabłocie 300 g

Kód výrobku: SK231

0 / 5

89 Kč
Na skladě
3 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Jedinečný produkt, s dlouhou tradicí, která umožňuje simulovat lázeňskou léčbu v domácím prostředí. Sůl do koupele jod-bromová ze Zabłocie představuje přírodní a lehce vstřebatelný zdroj jódu.

Vyrábí se podle tradičních metod, které umožňují zachovat původní podíl terapeuticky aktivních složek. Jeho léčivé vlastnosti jsou determinované bohatostí minerálů, jako jsou ionty vápníku, hořčíku, jódu a bromu. Lázně s použitím soli ze Zabłocie jsou určeny na fyzickou rehabilitaci a podpůrnou léčbu revmatických onemocnění.

Tato sůl se také používá k inhalaci horních cest dýchacích. Proto je tento produkt vhodný pro lidi s chronickými chorobami dýchacích cest. Inhalace je vhodná pro široké publikum, kteří trpí astmatem, bronchitidě, plicním emfyzém a jinými respiračními problémy.


Jaké účinky má sůl do koupele jod-bromová ze Zabłocie 300 g?

  • jód-bromová sůl je ideálním prostředkem k ovlivnění látkové přeměny v organismu. Je doporučen jako preventivní prostředek na ochranu štítné žlázy a žláz s vnitřní sekrecí. Také mě příznivý vliv i na další oblasti lidského organismu jako je léčba:
  • pohybového ústrojí, stavy po operacích, po úrazech, pohmožděniny,
  • podlitin, zlomenin ve fázi hojení,
  • opotřebení kloubu, jak velkých, tak drobných (revmatismus, Bechtěrevova nemoc, artrózy),
  • vysokého krevního tlaku,
  • artermsklerózy (následky po mrtvici, neurastenické stavy),
  • zánětů horních cest dýchacích - akutních i chronických,
  • zánětů urologických,
  • ženských chorob, exsudáty po zánětu dělohy, vaječníků a pod.,
  • chronických onemocnění kožních (ekzémy, lupénka).

Použití:

Ve vaně můžeme rozpustit až 100 g soli (3 - 4 polévkové lžíce). Teplota vody by měla být přibližně 38 - 45 ° C a délku koupele doporučujeme od 15 do 25 minut. Po koupeli opláchněte tělo čistou vodou a pro zvýšení účinku soli zůstaňte zabalený v teple. Obecně se doporučuje používat sůl ve formě vanového koupele 2-3 krát týdně po dobu 2 až 4 týdnů.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 300 g

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A