Sudocrem 125 g

Kód výrobku: SU125

0 / 5

160 Kč
Na skladě
5 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Sudocrem je antiseptický ochranný krém. Je vhodné ho aplikovat při proleženinách, ekzému, akné, při ošetřování popálenin, omrzlín, opruzenin a drobných povrchových oděrek a také je určen pro děti k prevenci a léčbě plenkové dermatitidy.

Je účinným pomocníkem v péči o pokožku již více než 80 let. Obsažený Lanolín napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku.  

Použití: 

 • na pokožku trpící ekzémem - Ekzém, známý také jako dermatitida, je onemocnění, které způsobuje suchou pokožku. Při mírném ekzému je pokožka červená, suchá a šupinatá. V důsledku suché pokožky může postižené místo svědit. Ekzém postihuje lidi každého věku, velmi běžně se však vyskytuje u dětí. Je důležité udržovat pokožku měkkou a vláčnou. K tomuto účelu lze účinně používat Sudocrem. Má mírně chladivý účinek, který může zmírnit pocit svědění. Jeho složení pomáhá zachovávat přirozenou vlhkost pokožky a udržuje ji zdravou, měkkou a vláčnou.
 • při opruzeninách u malých dětí - li pokožka v místech zakrytých plenkou bolestivá, červená a teplá na dotek, je pravděpodobné, že miminko trpí plenkovou dermatitidou. Je klinicky prokázáno, že Sudocrem pomáhá utišit bolest, podporuje hojení pokožky a chrání ji před dráždivými látkami a infekcí. Můžete ho používat při každé výměně plenky.
 • na regeneraci pokožky při drobných popáleninách - Sudocrem je jemný a zároveň ochranný krém, který napomáhá snižovat riziko infekce a zklidňuje bolest tím, že vytváří ochrannou vrstvu nad citlivým místem.
 • při omrzlinách - Omrzliny jsou malé opuchliny na pokožce a jde o obvyklou reakci na nízké teploty. Nejčastěji se tvoří na prstech nohou a rukou, patách, uších a nose. Omrzliny mohou být často nepříjemné, je jim však možné předcházet. Nejlepším způsobem pro prevenci omrzlin je nevystavovat končetiny chladu. To však samozřejmě není vždy možné, a pokud vám nebo členu vaší rodiny vzniknou omrzliny, můžete na zmírnění nepříjemného pocitu použít Sudocrem.
 • při akné - Sudocrem je oblíbený krém a představuje také skvělou volbu na ošetřování kožních onemocnění, jako je například akné. Má unikátní složení, které podporuje hojení aknózní pokožky, napomáhá také k úlevě od svědění.
 • na proleženiny - Proleženiny vznikají na pokožce, která je vystavena dlouhotrvajícímu tlaku. Tento tlak přerušuje proudění krve, v důsledku čehož postižená pokožka nemá dostatek kyslíku a začne se narušovat. V rámci prevence proleženin často měňte polohu. Pokud již některý člen vaší rodiny proleženiny má, Sudocrem pomůže zmírnit bolest a vytvoří ochrannou vrstvu, která pokožku ochrání před infekcí. V případě přetrvávání nepříjemného pocitu nebo viditelných poškození pokožky se co nejdříve poraďte s lékařem.

Vlastnosti:  

 • Oxid zinečnatý má adstringentní (stahující) účinek.  
 • Benzylalkohol snižuje bolest a podráždění a má také antibakteriální a antifungicidní vlastnosti.  
 • Benzyl benzoát a benzyl cinamát podporují epitelizaci ( hojení rány)

Aplikace: 

 • doporučuje se aplikovat 3 až 5 krát denně
 • nanášením tenké vrstvy a následný rozetřením po pokožce
 • zabraňte styku s očima a sliznicí
 • pro každodenní použití
 • krém vytváří průhledný film
 • Sudocrem se rychle vstřebává a příjemně voní

Obsah balení:

125 g


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 125 g

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A