Sprchová hlavice Lotus Zepter

Kód výrobku: SH001

0 / 5

  • Bílá
  • Stříbrná
2 536 Kč
3-5 pracovních dnů
99 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Chcete si po sprchování udržet zdravou pokožku a lesklé vlasy, navíc bez použití kosmetiky? Se sprchovou hlavicí Lotus to není žádný problém. Tato speciální sprchová hlavice odstraní negativní účinky tvrdé vody a díky svému vitamínovému filtru navíc dokonale vyživuje pokožku.

Voda jako základ

Voda je nezbytná pro hydrataci a regeneraci pokožky a vlasů, která však nepřichází vždy v té nejčistší podobě. Dokonce i když je váš vodní zdroj čistý, v domácích rozvodech voda pomalu koroduje olovo a tento toxický kov do ní může následně pronikat. Běžná voda na sprchování obsahuje těžké kovy, fluor, chlor a další chemikálie a nečistoty. Sprchováním tak nechtěně kontaminujeme naše tělo přes pokožku. Vícenásobný filtrační systém sprchové hlavice Lotus upravuje negativní účinky tvrdé vody. Hlavice odstraňuje rez, chemikálie a nečistoty z trubek, díky čemuž je voda čistá, měkká a zdravější. Její vitamínový filtr s obsahem vitaminu C navíc vyživuje vaši pokožku.

Pozitivní účinky hlavice Lotus

Filtrování vody vám poskytne nejen lesklé vlasy a zářivou pokožku, ale má také vynikající vliv na vaše zdraví. Vystavování se olovu a chlóru může způsobit nevratné neurologické problémy. Sprchování filtrovanou vodou odstraní nečistoty a mikroorganismy, které ovlivňují náš imunitní systém.
Inteligentní systém sprchové hlavice LOTUS je nejen prospěšný pro vaše zdraví, ale šetří i životní prostředí naší planety.

  • Sedimentační filtry odstraňují těžké kovy, fluor, chlor a další chemikálie a nečistoty.
  • Filtr s vitaminem C (volitelný) je antioxidantem pro zdravou a hladkou pokožku, lesklé a jemné vlasy.
  • Sprchování filtrovanou vodou pomáhá předcházet svědění, lupům, matné pokožce a vyrážkám.
  • Filtry šetří vodu a současně poskytují třikrát až čtyřikrát vyšší tlak vody díky téměř 280 mikrootvory sprchové hlavice.
  • Pravidelné sprchování takto filtrovanou vodou významně ovlivňuje zdraví a vzhled pokožky a zářivost vašich vlasů.


Technický parametry
Materiál: Pouzdro: PCTG, PP, silikonový kaučuk, ABS, nerezová ocel - sedimentační filtr: PP (polypropylen), silikon - Vitamínový filtr: kopolyester, vitamin C, glycerol, D-laktóza, DL-hexan-1,2-diol, oleje, lecitinón, škrob, maltrín
Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 0.212 kg (0,182 kg netto)
Rozmery: 80mm x 60mm x 240mm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A