Sportovní balíček na cvičení

Kód výrobku: SB444

0 / 5

589 Kč
5-7 pracovních dnů

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Vychutnejte si cvičení v pohodlí svého domu či bytu. V tomto sportovním balíčku na cvičení najdete produkty, se kterými si umíte plnohodnotně zacvičit a nemusíte přitom chodit do posilovny. Tímto balíčkem ušetříte 7 €.

Sportovní balíček na cvičení obsahuje:


Fitness roller na masáž těla

Fitness roller je univerzální přístroj na masáž, napětí, zrychlení regenerace svalů a fascie (obal svalu) a prevenci před zraněními.
Masážní roller podporuje procesy před tréninkem (příprava, zlepšení parametrů svalstva) a po tréninku (regenerace, strečink).
Doporučuje se pro trenéry, sportovce a terapeutů spojených s profesionálním sportem, jakož i běžných nadšence zdravého životního stylu.
Roller se vyznačuje lehkostí a trvanlivostí, jakož i odolností vůči vlhkosti a nečistotám.
Je vyroben z ekologického, protialergický materiálu z tvrdé EPP pěny, je bezpečný při každodenním používání.
Masážní roller je lehký a skladný a proto se díky jeho mobilitě může prakticky používat všude. Jde o vynikající alternativu pro lidi trpící nedostatkem volného času.

Rehabilitační míček Lacrosse Ball

Je to klasická míč pro bodovou masáž vybraných částí těla, která zaručuje hluboké uvolnění svalů a fascií. Správně provedené cviky s použitím míče snižují svalové napětí, snižují lokální bolesti a obnovují správné fungování napjatých svalů, což přispívá k rychlejší regeneraci a je jakousi prevencí před úrazy. Tento míč se doporučuje zejména na uvolnění hýžďového svalů, svalů gastrocnemia a plantární fascie chodidla, ale dá se s úspěchem použít na vlastní masáž kterékoliv části těla. Výrobek se snadno čistí, je vyroben z pěny se zvýšenou tvrdostí. Díky šikovné formě je ideální pro použití doma, v práci nebo na rehabilitačních hodinách.

Masážní míček Duoball Mini

Nezapomeňte na relax a regeneraci. Masážní míček Duoball Mini je speciálně navržen masážní válec ve tvaru dvou kuliček spojených dohromady. Unikátní forma produktu zaručuje hloubkovou masáž svalů a zároveň poskytuje úlevu jednotlivým strukturám.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A