Spirometr Respiflo FS na dýchací cvičení

Kód výrobku: SP455

0 / 5

328 Kč
do 10 prac. dnů
12 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Respirační problémy se staly civilizačním onemocněním postihujícím významný počet pacientů. Přístroj Respiflo FS na dechová cvičení umožňuje vyvíjet, zlepšovat a udržovat fyzickou zdatnost dýchacího systému. Zařízení bylo navrženo tak, aby si udrželo maximální nádech (SMI).

Takové nádechy jsou však mnohem obtížnější po operaci na hrudi nebo břišní dutině. Po těchto procedurách jsou obvykle mnohem mělčí. Hluboké nádechy jsou potlačeny, aby se minimalizovala bolest.

V takových situacích je přístroj na dýchací cvičení skvělá pomoc díky které si náš dýchací systém udržuje svou normální funkci, díky které se můžeme vyhnout nebezpečným komplikacím.

Respirační pomůcka Respiflo FS se skládá se ze základního podstavce a průsvitného těla se třemi komorami, ve kterých se nacházejí kuličky z netoxického polypropylenu. Každá kulička má jinou hmotnost a barvu, tedy i každá každá komora vyjadřuje jinou inhalační hodnotu - objem.

Objem komor:

bílá kulička - 600 ml

modrá kulička - 900 ml

černá kulička - 1200 ml

Opakované cvičení spirometrem umožňuje:

  • okysličení těla
  • usnadňuje vykašlávání hlenu
  • snižuje riziko opakovaných infekcí
  • zkracuje pobyt pacienta v nemocnici

Videoprezentace produktu

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A