SOS senior asistent Jimi Guard

Kód výrobku: SO555

0 / 5

2 418 Kč
do 5 prac. dnů
89 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Už se nemusíte bát o bezpečnost blízkého, který je odkázán na Vaši pomoc. SOS senior asistent Jimi Guard je malé zařízení určené především k dohled starších lidí a lidí odkázaných na neustálou péči, díky kterému máte prostě všechny potřebné informace o této osobě v aplikaci.

Už nemusíte řešit dilema, zda je Vaše blízká osoba v pořádku. S jedinečným zařízením Jimi Guard vždy víte, kde se Váš blízký právě nachází, kde byl a zařízení Vás v případě nebezpečí nebo pádu okamžitě kontaktuje.

Vlastnosti - SOS senior asistent Jimi Guard:

  • SOS hlášení v případech pádu: Zabudovaný G-senzor dokáže detekovat nebezpečný pád a zaslat hlášení s lokalizovaným místa pádu.
  • SOS hlášení v případech nouze: Zařízení ma jedno sos tlačítko, po aktivaci odesílá SOS hlášení a následně volá na předem nastavená telefonní čísla.
  • Funkce volání: Zařízení funguje jako mobilní telefon. Po aktivaci volá na seznam výchozím čísel.
  • Funkce povolených čísel - bílý seznam: Na zařízení se dovolá pouze Vámi zadaný seznam tel. čísel. Už žádné podvodné telefonáty.

Jak to funguje?

  1. Koupíte si inovativní zařízení Jimi Guard pro seniora nebo jiného člověka, na kterého potřebujete dohlížet.
  2. Koupíte si SIM kartu od jakéhokoliv mobilního operátora, který má pokrytí v místě pohybu osoby s SOS asistentem. (Výrobce doporučuje zakoupit si SIM kartu s kreditem)
  3. Do telefonu si ZDARMA stáhnete aplikaci SmartJimi.
  4. Předplatíte si službu Jimi 2Go, která zajišťuje fungování zařízení. První měsíc služby Jimi 2GO je zdarma. Skvělou výhodou je, že za jeden poplatek ví nad osobou dohlížet jakýkoliv počet osob se staženou aplikací. To znamená, že pokud si chcete být jisti, že Váš rodič je v pořádku a koupíte mu zařízení Jimi Guard, máte například dva sourozence, tak všichni tři víte v aplikaci sledovat rodiče za jeden poplatek.
  5. V aplikaci zaregistrujete dané zařízení SOS senior asistent Jimi Guard.

Poplatek SIM karty a datový plán nejsou zahrnuty v ceně zařízení. Zařízení ve standardní provozu má nízkou spotřebu dat, v průměru cca 3 MB za měsíc.

Bezplatné aplikace pro iPhone, iPad a smartphony či tablety se systémem Android si můžete stáhnout zde: App StoreGoogle Play

Proplacení služby Jimi2GO si víte zakoupit zde: 12 mesiacov

Používání zařízení Jimi Guard:

Pro seniora nebo jinou osobu, která potřebuje péči, je používání zařízení absolutně jednoduché a díky šňůrce, která je obsahem balení, ho bude mít neustále u sebe, čímž se zajistí maximální bezpečnost tohoto člověka.

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A