Sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean

Kód výrobku: P78965

0 / 5

6 124 Kč
5-7 pracovních dnů
158 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Philips Sonicare DiamondClean zubní kartáček.

Nejvyšší rada pro náročné. Design z kolekce elektrického kartáčku Philips Sonicare DiamondClean.     Elegantní tělo je velmi štíhlé a lehké, nenápadný displej je podsvícený bílými LED pro znázornění programu a zelenými pro stav baterie. Kartáček je vybaven celkem novými Diamond čistícími hlavicemi s hustými jemnými vlákny, uspořádanými do svazků, které jsou rozmístěny do tvaru vybroušeného diamantu, aby dosáhli na všechny plochy zubů. DiamondClean má nové programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk. Tělo kartáčku se indukčně nabíjí ve skleněném poháru s integrovanou nabíjecí stanicí. Pohár je tak určen pro výplach po čištění zubů i pro nabíjení. Cestovní pouzdro je vybaveno USB koncovkou i cestovní nabíječkou pro pohodlné nabíjení na cestách. Baterie vydrží nabitá 3 týdny (při standardním používání 2x2 min. denně).  

Základní funkce

1. Smartimer - kartáček se po dvou minutách čištění sam automaticky vypne. Interval 2 minuty vychází z doporučení o optimální délce čištění.  

2. Quadpacer - časovač, který po intervalu 30 vteřin krátkým přerušením čištění upozorní, že je třeba přejít na další část chrupu.  

Čistící režimy

• Clean - standardní režim pro dvouminutové dokonalé čištění chrupu

• White - program pro šetrné odstranění zabarvení z povrchu zubů

• Polish - jemný program na leštění zubů pro dosažení maximálního lesku

• Gum Care - tříminutový program, režim Clean v kombinaci s jemnými vibracemi se sníží rozsahem pohybu pro jemné dočištění.

• senzitivní - jemný, ale důkladný čisticí režim pro citlivé zuby a dásně.  

Balení obsahuje

1 sonickou kartáček (tělo), 1 čisticí hlavici Standard, 1 čisticí hlavici Compact, 1 sklenice s integrovanou nabíječkou, 1 cestovní pouzdro s integrovanou nabíječkou.


Rozmery a hmotnosť
Balení: obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo), 1 čisticí hlavici Standard, 1 čisticí hlavici Compact, 1 sklenice s integrovanou nabíječkou, 1 cestovní pouzdro s integrovanou nabíječkou.
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A