Sírové mýdlo na obličej a tělo Něvská Kosmetika 90 g

Kód výrobku: SM900

0 / 5

63 Kč
Na skladě
2 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Sírové mýdlo na péči o problematickou pleť. Je účinné v péči o akné a seboroickou pokožku. Hloubkově čistí pokožku, má baktericidní a protizánětlivé vlastnosti. Díky obsahu norkového oleje nevysušuje a nestahuje pokožku.

Sírové mýdlo odstraňuje patogenní mikroorganismy, které se mohou množit v pórech pokožky, čímž napomáhá při léčbě akné. Už po týdnu používání jsou viditelné dobré výsledky - vyrážky jsou vysušené, zarudnutí zmírněny. Mýdlo rovněž odstraňuje plísňové infekce postihující kůži, např. nohy a nehty.

Mýdlo neobsahuje barviva ani umělé vůně.

Klinicky testovaný výrobek.

Aktivní složky:

Síra - změkčuje keratinizované epidermu a usnadňuje odstranění její vnější vrstvy, má baktericidní a protiplísňové vlastnosti. Díky těmto vlastnostem se používá jako složka v krémech na seboroickou pokožku, jakož i na pokožku postiženou růžovky. Funguje dokonale při léčbě kožních onemocnění s hyperkeratózou, psoriázou, seboroickým ekzémem, atopickou dermatitidou.

Norkový olej - doporučený mnoha evropskými dermatology jako efektivní způsob boje proti stárnutí pleti. Belgický výzkum ukázal, že norkový olej se nejsnáze vstřebává lidskou pokožkou. Používá se pro zmírnění vrásek, odstranění zbarvení, skvrn, zarudnutí, zmírnění jizev. Norkový olej lze přidat do zvlhčujícího krému nebo jej použít ve zředěné formě na mytí obličeje. Používá se také na výživné lázně nebo na obnovu struktury vlasů.


Rozmery a hmotnosť
Balení: 90 g

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A