Servírovací podnos k invalidnímu vozíku

Kód výrobku: PO011

0 / 5

612 Kč
do 10 prac. dnů
14 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Chcete naservírovat oběd svému blízkému, který je na invalidním vozíku, aniž by se musel přesouvat ke stolu, nebo na místo, kde mu to nejvíce vyhovuje, nebo dovolují podmínky? Například při sledování televize? Velmi jednoduše víte namontovat servírovací podnos na invalidní vozík a může se obědovat.

Jednducho namontovatelný servírovací podnos na invalidní vozík je perfektní pomůckou, který poslouží ať už při snídani, obědě nebo jakémkoliv jídle. Při pití kávy nebo čaje. Nebo i při čtení knihy. Pohodlně si můžete opřít ruce nebo noviny.

Na podnose jsou vyznačena místa, kde je vhodné položit sklenici, ať už pro praváka nebo leváka.

Konzole, které drží podnos na nožkách mohou být namontovány na vozíku stále. Odšroubovaním šrouby, nasunutím konzoly na rám vozíku a následně zašroubovanie šrouby je velmi jednoduché. Na podnos se namontují nožičky, které se následně vloží do připravených konzolí. Později se jen podnos jednoduše vytáhne a konzoly zůstanou na vozíku.

Čistěte pomocí teplé vody, jemného hadříku a antibakteriálních přípravků.

Rozměry:

Délka: 52 cm

Šířka: 25 cm

Výška upevňovacích nožek: 14 cm

Barva: černá

Materiál:

tvrdený plast

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A