Samosterilizačný respirátor VK RespiPro

Kód výrobku: RE016

0 / 5

517 Kč
3-5 pracovních dnů
19 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Samosterilizačný respirátor VK RespiPro Vás ochrání před viry a bakteriemi s účinností až 99,9%. Díky speciální samosterilizačnej funkci, která viry nejen zachycuje, ale také ničí, je možné jej nosit opakovaně bez jakékoliv péče. Respirátor umožnuje pohodlné dýchání i mluvení.

Použití

Díky svým unikátním vlastnostem, jako je filtrace a následná deaktivace virů, nízká hmotnost a prodyšnost, poskytuje VK RespiPro dlouhodobou a opakovanou ochranu každému uživateli. Membrána z nanovlákna zachycuje až 99,7-99,9% virů, přičemž akcelerovaná měď ve obou stranách respirátoru efektivně deaktivuje viry z okolí i ze strany samotného uživatele. Díky samosterilizačnej technologií nevyžaduje respirátor žádnou údržbu (praní nebo dezinfikování) a zároveň eliminuje riziko infikování se během manipulace s respirátorem.

Respirátor má velmi nízkou hmotnost a jeho anatomický tvar zajistí bezchybné nasazení na každou tvář. Nosný klip zaručuje, že se vzduch nenasává pod masku nežádoucími cestami. Přes respirátor se dobře mluví a dýchá.

Jak respirátor VK RespiPro funguje?

Respirátor VK RespiPro pracuje na principu dvojité bariéry. Spolehlivý ochranný filtr tvoří membrána z nanovláken (tisíckrát tenčích než lidský vlas) zachycující až 99,9% virů. Vrstvy s akcelerované mědí z vnitřní a z vnější strany respirátoru se postarají o deaktivaci zachycených virů, ať už pocházejí z okolního prostředí nebo od samotného uživatele (pokud je infikován). Respirátor se tak neustále sám sterilizuje.

Nanovláknový respirátor funguje na principu mechanického zachycování částic. Oproti běžnému respirátoru, který funguje na principu elektrostatického náboje, se tak nesnižuje jeho filtrační účinnost zvýšenou vlhkostí při dýchání.

Doba použití

Díky samosterilizačnej funkci je možné VK RespiPro nosit opakovaně podle potřeby. Žádná další péče není nutná.

Za předpokladu, že respirátor používáte 5-6 hodin denně, vydrží vám přibližně jeden týden. Naše doporučení doby nošení respirátoru se nevztahuje k funkčnosti akcelerované mědi, ten stále funguje, ale ke skutečnosti, že při opakovaném používání dochází k opotřebení materiálu respirátoru (možnému uvolnění gumiček, případnému opotřebení nosního klipu, k možnému uvolnění face-fitu nebo k přilnavosti masky, což je při ochraně dýchacího ústrojí za zásadní).

Ujistěte se, že respirátor není poškozen, roztržený, nebo jinak závadný.

Vážení zákazníci, z hygienických důvodů (ze šíření koronaviru - Covid 19) zboží nelze vrátit.

Respirátor splňuje tyto normy:

  • EU norma RFU 02.075 ver. 2
  • Jak pro tento konkrétní účel vyžadují doporučení Světové zdravotnické organizace, je jmenovitý filtrační koeficient tohoto respirátoru stejný jako jmenovitý filtrační koeficient FFP2 stanoven EN 149: 2002 + A1: 2009.

Balení a velikost

Balení obsahuje 2 kusy respirátorů RespiPro Carbon.
Na výběr jsou velikosti M (   < 12 cm  a L ( < 16 cm). Velikost se určuje stylem jako na obrázku níže.


Cena:
Cena bez DPH 19.95€
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 3,2 g (velikost M) 3,7 g (velikost L)
Balení: 2 ks
Materiál
Barva: Měděná

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A