Sada čínských bank na bankování

Kód výrobku: CB456

0 / 5

252 Kč
Na skladě
17 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Čínské techniky baňkování patří do skupiny akupunktury. Jejich manipulace v akupresurních bodech umožňuje velkou účinnost léčby díky specifické stimulaci příslušných mozkových center. Sada čínských bank na baňkování obsahuje 12 ks bank různých velikostí a tak si můžete vybrat velikost podle potřeby.

Pozitivní efekt použití čínských bank však lze dosáhnout i bez znalosti stimulovaných bodů. Banky zlepšují krevní oběh, zahřívají a zlepšují tok lymfy přes lymfatické cévy.
Působí na nervová zakončení - banky zlepšují nervovou regulaci reflexních reakcí v konkrétním segmentu těla, což má relaxační účinek.

Má výrazný vliv na imunitu těla - tlakem dochází k lokálnímu nahromadění krve (pod bankami se obvykle tvoří modřiny).

Čínské banky májí všestranný účinek a dají se použít na různá onemocnění. Mohou se využívat například při léčbě hypertenze, bolesti krku, kloubů, chřipky nebo potence. Banky se používají snadno, avšak vyžadují určité dovednosti. Baňkování se nedoporučuje všem lidem, například když má člověk problémy se srážením krve, neměl by podstoupit tento typ léčby. Nedoporučuje se také těhotným ženám a malým dětem.

Provádění baňkování vyžaduje náležitou přípravu osoby kterou budeme bankách. Tělo je možné také předehřát, například teplým koupelím nebo vtíráním éterických olejů. 

Po ukončení léčby by měly banky očistit dezinfekcí. Neponořujte do vody.


Technický parametry
Materiál: plast
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A