Respirátor FFP3 JSP s ventilem

Kód výrobku: RE112

0 / 5

186 Kč
Na skladě
13 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Respirátor FFP3 JSP s ventilem nebo jinak filtrační polomaska chrání před viry, bakteriemi a nanočástice. Je vynikajícím pomocníkem v boji proti různým kapkovitým onemocněním. Respirátor je ideální pro každodenní použití nejen ve zdravotnictví, ale i v domově důchodců, v kosmetických salonech i pro mnoho dalších lidí.

Respirátor FFP3V JSP je navržen tak, aby chránil dýchací systém před částicovými aerosoly, vodními aerosoly (prach, kouř) a aerosoly s kapalnou disperzní fází (mlha), pro které je MAC ≥0,05 mg / m3, pokud je koncentrace dispergován fáze nepřesahuje 30 x NDS.

Vážení zákazníci, z hygienických důvodů (ze šíření koronavirus - Covid 19) zboží nelze vrátit. Za pochopení dakujeme.

Respirátor FFP3 JSP sestává z:

  • polypropylenový vícevrstvý filtrační materiál
  • plastový ventil
  • nosné těsnění vyrobené z polyuretanové pěny
  • vnitřní vložka zlepšující těsnost a pohodlí při používání respirátoru je zkonstruována tak, aby bylo nošení respirátoru příjemné a pohodlné

Certifikát:

  • Evropská harmonizovaná norma PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009) "Ochranné prostředky dýchacích orgánů - filtrační respirátory na ochranu před částicemi.

Použití a skladování:

  • Skladujte při teplotě -20 ° C až + 40 ° C a vlhkosti pod 70%
  • Před použitím masky zkontrolujte její technický stav - ať jsou její komponenty nepoškozené. Respirátory poškozené a ty, jejichž datum exspirace byl překročen, nelze použít.
  • Respirátor by neměl složit ai ohýbat.

Jak si správně nasadit respirátor:

Koupou tohoto produktu potvrzujete, že patříte do skupiny osob ve smyslu ust. 4 zákona č. 69/2020 CFU o mimořádných opatřeních v souvislosti se šířením nebezpečné nakažlivé lidské choroby COVID -19 v oblasti zdravotnictví s kterým se mění některé zákony, které dovolují prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3.

Počas krízovej situácie je zakázané predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.


Cena:
Cena bez DPH 7.30 €
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A