Respirátor FFP3 bez ventilu

Kód výrobku: RE113

0 / 5

64 Kč
Na skladě
1 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Ochranný respirátor FFP3 bez ventilu (polomaska) chrání před jedovatými a zdraví škodlivými částicemi, viry a bakteriemi. Je vynikajícím pomocníkem v boji proti různým kapkovitým onemocněním. Respirátor je ideální pro každodenní použití nejen ve zdravotnictví, ale i v domově důchodců, v kosmetických salonech a prostorách se zvýšenou potřebou ochrany.

Respirátor FFP3 je navržen tak, aby chránil dýchací systém před jedovatými a zdraví škodlivým prachem, kouřem a aerosoly. Tato třída ochrany filtruje rakovinotvorné látky, radioaktivní látky a choroboplodné zárodky, jako jsou viry, bakterie a spory hub.

Polomaska ​​je vyrobena z 5-vrstvé kvalitní netkané textilie s textilním filtrem a vyznačuje se velmi přiléhavým tvarem, lehkým dýcháním (díky vysoké filtraci) a komfortu při používání.

Vážení zákazníci, z hygienických důvodů (ze šíření koronavirusu - Covid 19) zboží nelze vrátit. Za pochopení děkujeme.

Certifikát:

  • Evropská harmonizovaná norma PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009) "Ochranné prostředky dýchacích orgánů - filtrační respirátory na ochranu před částicemi”.

Použití a skladování:

  • Skladujte při teplotě - 20 °C až + 40 °C a vlhkosti pod 70%
  • Před použitím masky zkontrolujte její technický stav - ať jsou její komponenty nepoškozené. Respirátory poškozené a ty, jejichž datum exspirace byl překročen, nelze použít.
  • Respirátor by neměl složit ai ohýbat.

Jak si správně nasadit respirátor:

Koupou tohoto produktu potvrzujete, že patříte do skupiny osob ve smyslu ust. 4 zákona č. 69/2020 CFU o mimořádných opatřeních v souvislosti se šířením nebezpečné nakažlivé lidské choroby COVID -19 v oblasti zdravotnictví s kterým se mění některé zákony, které dovolují prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3.

Počas krízovej situácie je zakázané predávať osobný ochranný prostriedok kategórie FFP2, FFP3 a osobný ochranný prostriedok kategórie KN95 inej osobe než poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, ktorý poskytuje zdravotnú starostlivosť na Slovensku, ďalej zdravotníckemu pracovníkovi pracujúcemu na Slovensku, orgánom štátnej správy alebo územnej samosprávy, právnickej osobe alebo fyzickej osobe - podnikateľovi, ktorá je podľa osobitného predpisu povinná zabezpečovať tieto osobné ochranné prostriedky a vykonáva práce, pri ktorých je používanie týchto osobných ochranných prostriedkov nevyhnutné. Taktiež osobe, ktorá distribuuje tieto osobné ochranné prostriedky na území Slovenska.


Cena:
Cena bez DPH 2.50€
Rozmery a hmotnosť
Celkové rozměry: 152 mm ( ± 0,5 mm) x 110 mm ( ± 0,5 mm)
Materiál
Barva: Bíla
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A