Respirátor FFP3

Kód výrobku: RE668

0 / 5

351 Kč
Na skladě
29 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Respirátor FFP3 nebo i Filtrační polomaska X 310 SV FFP3 RD chrání před viry, bakteriemi a nanočásticemi, což z nich dělá nejlepší ochranu před znečištěním. Respirátor (maska) je ideální pro každodenní použití ve zdravotnictví nebo tam, kde je zvýšený pohyb lidí. Shodné s normou PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009)

Koupou tohoto produktu potvrzujete, že patříte do skupiny osob ve smyslu ust. 4 zákona č. 69/2020 CFU o mimořádných opatřeních v souvislosti se šířením nebezpečné nakažlivé lidské choroby COVID -19 v oblasti zdravotnictví s kterým se mění některé zákony, které dovolují prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3.

Použití respirátora FFP3 (Filtračnej polomasky ​X 310 SV FFP3 RD)

Chrání před prachem obsahujícím berylium, antimon, arsen, kadmium, kobalt, nikl, strychnin.

8-10 hodin aktivního používání.


Výhody:

Kompaktní anatomický tvar, příjemný na dotek a jemný materiál. Respirátor je pokryt speciální vrstvou ochranné netkané textilie, která prodlužuje její životnost. 

Respirátor X 310 SV FFP3 RD je určen k ochraně dýchacích cest před škodlivými účinky prachu, pevných a tekutých aerosolů, pokud je OEL ≤0,05 mg / m3 a koncentrace rozptýlené fáze aerosolu nepřesahuje 30 x OEL (expozice v pracovním prostředí) Limit),
APF = 30 (přiřazen ochranný faktor), NPF = 50 (nominální ochranný faktor).

Deklarace shody:

Polomasky OXYLINE splňují tyto podmínky:
- harmonizovaná evropská norma PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009) "Ochranné prostředky dýchacích orgánů - Filtrační polomasky k ochraně před částicemi. Požadavky, testování, označení ";
- příslušné harmonizační právní předpisy Unie: nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/425 ze dne 9. března 2016 o osobních ochranných prostředcích, kterým se ruší směrnice Rady 89/686 / EHS.

Složení Respirátora FFP3:

  • Vícevrstvý filtrační materiál: polypropylen

  • Nosní spona na tvarování polomasky na nose

  • výdechový ventil

  • Gumičky na úchyt

  • Plastové upevnění čelních pásů

  • Těsnění na nos z polyuretanové pěny

  • Vnitřní podšívka zlepšující těsnost a pohodlí při používání.

ilustrační foto

Čas aplikace:

  • Výrobek je vhodný k použití, dokud nebude dýchací ventil ucpáním prachem příliš vysoký a nezabrání volnému dýchání pak je respirátor nepoužitelný.

Nejdůležitějším prvkem takové masky je filtr a v něm obsažený filtrační materiál.

Třída FFP3 - zadržuje 99% částic. 

Shodné s normou PN-EN 149: 2001 + A1: 2010 (EN 149: 2001 + A1: 2009)

PŘED POUŽITÍM: zkontrolujte masku včetně všech prvků, které jsou její součástí, zda nejsou proděravělé,
roztržené, nebo jakýmkoliv způsobem poškozeny nebo zničeny. Pokud objevíte jakékoliv poškození - NEPOUŽÍVEJTE!

Během krizové situace je zakázáno prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3 a osobní ochranný prostředek kategorie KN95 jiné osobě než poskytovateli zdravotní péče, který poskytuje zdravotní péči na Slovensku, dále zdravotnickému pracovníkovi pracujícímu na Slovensku, orgánům státní správy nebo územní samosprávy, právnické osobě nebo fyzické osobě - podnikateli, která je podle zvláštního předpisu povinna zajišťovat tyto osobní ochranné prostředky a vykonává práce, při kterých je používání těchto osobních ochranných prostředků nezbytné. Také osobě, která distribuuje tyto osobní ochranné prostředky na území Slovenska.


Technický parametry
Velikost: univerzální

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A