Protahovací pomůcka na záda Back Stretching Support

Kód výrobku: MP002

0 / 5

668 Kč
Na skladě

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Back Stretching Support je pohodlná a snadno použitelná profylaktická pomůcka na napnutí svalů bederní páteře a zmírnění bolesti zad. Při pravidelném používání pomůže páteř nasměrovat do správné polohy a tím získáte ty správné návyky a zároveň prevenci před problémy s páteří.

Výhody:

  •     Zmírňuje chronické bolesti páteře
  •     Napravuje disproporciálne držení těla
  •     Zabezpečuje pružnost svalů ramen a páteře
  •     Přirozené zakřivení páteře

Použití:

Protahovací pomůcka pomáhá zmírnit svalové napětí již za pár minut a dá se použít kdykoliv během dne. Nejlepší je použít ji bezprostředně před nebo po namáhavé činnosti.
Instalace pomůcky sestává z následujících kroků:

  1.     Složte se na podložku nebo koberec a širší okraj černé základny pomůcky si opírejte do klína
  2.     Široký konec podpůrného oblouku zasuňte do tvarovaného otvoru na širokém konci základny v kolenou
  3.     Umístěte ruce tak, jak je to znázorněno na obrázku, abyste usnadnili připevnění oblouku. Palce spočívají na horní části podpůrného oblouku a prsty pod ním.

  4. Palcem stiskněte oblouk a jemně zasuňte úzkou hranu podpůrného oblouku do tvarované objímky, která je od Vás na základně vzdálená nejdále, přičemž výšku oblouku získáte na úrovni 1. Bez ohledu na vaši fyzickou kondici začněte s nastavením produktu na úrovni 1. Pro mnohé uživatele není potřebné další prohlubování úseku. Když se vaše flexibilita a držení těla zlepší, můžete zkusit upravit podporu na úrovně 2 a 3 připnutím úzké hrany oblouku do středové polohy na základně (úroveň 2) nebo nejblíže ke Vám (úroveň 3). Mezi změnou úrovně oblouku z 1 na 3 se doporučuje přestávka minimálně půl hodiny.

    Trvání jedné relace na zvolené úrovni je 5 minut. Natahujte se však vždy jen tak dlouho, jak Vám to vyhovuje, a pomalu prodlužujte čas. Doporučují se dvě sezení denně ale podle situace ji můžete použít i třikrát denně.

3 úrovně strečinku:

Pozice 1

Pozice pro začátečníky. Pokrčte nohy v kolenou a ruce položte podél těla. Uvolněte se co nejvíce a klidně dýchejte. Tato pozice poskytuje nejmenší natažení a je nejjednodušší ji udělat na začátku. Ruce můžete také roztáhnout do šířky, kolmo k tělu.

Podpora výšky oblouku v nejvyšším bodě: 5,7 cm.

Pozice 2

Mírná protahovací poloha. Ruce dejte za hlavu a ramena uložte co nejblíže k podlaze, abyste se mohli natáhnout více. Postupem času to bude jednodušší a možná budete moci zcela narovnat ruce a lokty pohodlně položit na podlahu.

Podpora výšky oblouku v nejvyšším bodě: 9 cm.

Pozice 3

Můžete nechat pokrčená kolena nebo úplně roztáhnout nohy a ruce. Maximální natažení dosáhnete odstraněním polštáře zpod hlavy. Intenzivně si natáhnete záda, ramena, hrudník a břišní svaly. Nezapomeňte nechat své tělo co nejvíce relaxovat.

Podpora výšky oblouku v nejvyšším bodě: 11 cm.

Při vystupování ze strečinkové pomůcky se mírně otočte stranou. Před vstáváním si pomalu sedněte a odpočívejte 30 sekund. Vyčkejte Vám v těle uklidní krevní oběh, jinak můžete pociťovat závrať.
údržba:

Po použití otřete výrobek vlhkým měkkým hadříkem a jemným saponátem. Po použití výrobku můžete podpůrný oblouk demontovat, není to však nutné.

Složení:

Podstavec: ABS plast

Nosný oblouk: PP polypropylen

Páska: NBR

Nosnost: 110kg

 

 


Hmotnost a nosnost
Maximální nosnost: 110 kg
Balení
Zložení ABS plast PP polypropylén
Rozmery a hmotnosť
Celkové rozměry: 38,5 x 25,4 x 3,0 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A