Probiotické vložky-Intimea Lactoprobiotic 3v1

Kód výrobku: VL789

0 / 5

80 Kč
do 7 prac. dnů
2 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Dámské probiotické menstruační vložky Intimea Lactoprobiotic přináší unikátní kombinaci dámské hygienické vložky, probiotik a kyseliny mléčné. Vložky obsahují čistou probiotickou kulturu Lactobacillus acidophilus a kyselinu mléčnou ve farmaceutické kvalitě.

Vložky Intimea jsou vhodné pro ženy, které trpí zánětem.

Vložky Intimea s probiotiky a kyselinou mléčnou dávají do vaginálního prostředí přirozené bakterie, které tam z důvodu zánětu chybí. Zdravá pochva je dominantně osídlena ochrannými mléčnými bakteriemi, které brání růstu jiných mikroorganismů.

Při zánětlivých onemocněních obvykle dochází k nahrazení přátelské mikroflóry škodlivými a patogenními mikroorganismy. Ty vedou k narušení pH vaginálního prostředí a rozvoji nepříjemného, často až bolestivého zánětu doprovázeného svěděním, pálením a produkci výtoku. Dodáním přátelských probiotik do poševní sliznice pomáhá obnovit přirozenou poševní rovnováhu, která je pro zdraví intimních partií klíčová.

Přidaná kyselina mléčná ve vložce Intimea tak v pochvě udržuje mírně kyselé prostředí. Zabraňuje tak dalšímu přemnožení patogenních bakterií nebo kvasinek, které jsou příčinou vaginálního zánětu.

Vaginální záněty jsou nejčastějším gynekologickým onemocněním. Podle statistik alespoň jednou v životě překoná vaginální infekci 75 žen ze 100.

Mezi uváděné příčiny rozvoje vaginálního zánětu patří:

  • narušená poševní rovnováha po léčbě antibiotiky
  • nechráněný pohlavní styk s novým partnerem
  • nákaza v bazénu nebo v přirozeném koupališti
  • výkyvy hormonů v důsledku těhotenství, užívání antibiotik
  • únava, nedostatek spánku, špatná životospráva, stres
  • nachlazení (někdy stačí nechat na sobě vyschnout mokré plavky)
  • nevhodné spodní prádlo

Intimea Lactoprobiotic jsou vhodné pro zdravé ženy, které jsou právě léčeny antibiotickou léčbou.

Probíhající antibiotická léčba je vůbec nejčastější příčina rozvoje zánětu a to iu žen, které na záněty obvykle netrpí. Antibiotika v lidském těle likvidují nejen patogenní bakterie, ale i ty přátelské.

Zásadním způsobem narušují přirozenou mikrobiální rovnováhu nejen v trávicím traktu, ale i na sliznici pochvy. Narušením přirozené rovnováhy dochází k přemnožení bakterií nebo kvasinek, které způsobují vaginální záněty.

Probiotika, které vložky Intimea obsahují, pomáhají vybalancoval úbytek přátelských bakterií a přispívají k co nejrychlejší obnově přirozeného poševního prostředí. Přidaná kyselina mléčná tak v pochvě udržuje mírně kyselé prostředí, které zabraňuje dalšímu množení patogenních organismů.

Vložky Intimea jsou vhodné pro ženy, které mají problém se opruzeninami a zarudnutím intimních partií.

Vložky Intimea Lactoprobiotic obsahují kyselinu mléčnou, která přispívá k zklidnění intimních partií.

Vložky Intimea vhodné pro ženy s lehkou inkontinencí.

Vložky Intimea mají vynikající savost a díky probiotikům a kyselině mléčné snižují riziko vzniku opruzenin a lokálního zarudnutí.

9 kusů v balení


Rozmery a hmotnosť
Balení: 9 ks

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A