Přístroj na čištění pleti a odstranění akné Power Perfect Pore

Kód výrobku: 15285

0 / 5

403 Kč 518 Kč
5-7 pracovních dnů
15 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Přístroj na čištění pleti a odstranění akné Power Perfect Pore dokonale čistí pleť, odstraňuje póry a černé tečky. Unikátní masážní zařízení pomůže udržovat čistou, zdravou a zářící pokožku bez nedokonalostí.

Díky dokonalému přístroji Power Perfect Pore bude Vaše pokožka obličeje dokonale hladká a čistá.

Zařízení se nejlépe používá po teplé koupeli nebo sprše, kdy je pokožka a póry otevřené kvůli teplu a vlhkosti. Po terapii pomocí masážní hlavice uvolněte pokožku, čímž ji budete stimulovat k tomu, aby vytvořila nové buňky. Tento proces zpomaluje i efekt stárnutí.

Masážní přístroj také využívá silné odsávání na odstranění nečistot z horní vrstvy pokožky a pórů, aby se osoba používající toto zařízení vyhnula akné, pupínkům a černým tečkám.

Přístroj na čištění pleti a odstranění akné Power Perfect Pore má 4 vyměnitelné hlavice:

  • Exfoliační štětec - Tuto hlavici použijte nejprve na čištění pokožky, šupinaté epidermis, odumřelé vrstvy pokožky, která je velmi nevzhledná a pokrývá krásnou a zdravou pokožku - účinek je stejný jako po externí čistící masce, díky které získáte dokonalý přístup k pórům pokožky.
  • Čistící houba - Díky této hlavici odstraníte z již očištěné pokožky všechny bakterie, toxiny a nečistoty a jemně ji masírujete, což ji uvolní a "otevře" - to je perfektní základ pro penetraci (hluboké) čištění.
  • Odsávací hlavice - dokonale navržená hlavice ve tvaru pohárku, díky které odstraníte nečistoty z vnitřku pórů (bez stlačování, mazání a jakýchkoliv invazivních technik, po kterých pokožka potřebuje hodně času na návrat do dobrého stavu). Toto ošetření Vám umožní odstranit a zabránit tvorbě černých teček, pupínků a všech typů podráždění.
  • Masážní hlavice - Používá se na jemnou masáž obličeje, díky které pokožka relaxuje a vrací se do perfektní formy rychleji po předchozích ošetřeních.

Vlastnosti - Přístroj na čištění pleti a odstranění akné Power Perfect Pore:

  • obsahuje rozprašovač vody - je umístěn nad hlavicí, může být naplněn vodou nebo tónovacími přípravky - měl by se používat, pokud si myslíte, že pokožka během ošetření vyschla
  • má tlačítko zapnutí / vypnutí
  • napájení: 2 x AA baterie (není součástí)
  • výrobek má certifikát CE
  • rozměry masážního přístroje: 5 cm x 4,5 cm x 5 cm;
  • rozměry stojanu: 14,5 cm x 8 cm x 4,5 cm.

Technický parametry
Napájení: 2 x AA baterie (není součástí)
Rozmery a hmotnosť
Rozměry držáku: 14,5 cm x 8 cm x 4,5 cm
Rozmery: 5 cm x 4,5 cm x 5 cm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A