Přenosný ozónový generátor ECO 16g / h na dezinfekci a sterilizaci

Kód výrobku: GO406

0 / 5

8 276 Kč
do 14 prac. dnů
322 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Přenosný a šikovný ozónový generátor ECO 16g / h je výborný pro dezinfekci a sterilizaci místností. Likviduje bakterie, viry, plísně. Je účinný na zápachy od kouření, potu, zvířat, zatuchlé vůně apod.

Generátor dokáže postupným procesem přeměnit vzdušný kyslík O2 na nestabilní ozón O3, který svým silných oxidativním účinkem v uzavřeném prostoru zlikviduje všechny zápachy. Pak se samovolně zpět rozloží na kyslík O2. Ozón jako plyn lze také s úspěchem využít k odstraňování příčin vedoucích k tvorbě škodlivých plísní, bakterií, virů, alergenů a různého druhu hmyzu.

Ventilátor v přístroji rychle a rovnoměrně rozprostře ozón v prostoru.

Jednoduchá a bezúdržbová obsluha. Netřeba žádné náplně, chemikálie, nezanechává po sobě žádné odpadní látky.

Při provozu přístroje ponechte místnost opuštěnou! Po dokončení provozu je nutné prostor důkladně vyvětrat, minimálně 30 minut, lépe 90 minut! Provoz přístroje max 1 hodina, pak je nutné přístroj nechat alespoň hodinu vychladnout.

Při zahřátí generátoru dochází k mírnému poklesu výstupního výkonu. Doporučenou trvalý provoz pro optimální životnost generátoru je 30 minut (max. 60 minut). Pak nechat vychladnout (30 minut). Generátor se nesmí provozovat ve vlhkém prostředí (> 70%). Při dodržení doporučeného způsobu provozu je životnost keramických článků 2000 hodin.


Technický parametry
Materiál: nerezová ocel
Napájení: 230 V (EU kabel)
Objem vzduchu 100-120 m3 / hod
Příkon: 105 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 1600 g
Rozmery: 200 x 135 x 135 mm (D x Š x H)
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A