Přenosný kyslíkový koncentrátor EasyPulse POC

Kód výrobku: EP451

0 / 5

86 731 Kč
5-7 pracovních dnů

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Přenosný kyslíkový koncentrátor EasyPulse POC je unikátním pomocníkem pro lidi trpící respiračními onemocněními, jakož i pro lidi, kteří si chtějí udržovat své tělo zdravé. Navíc je lehký a má praktickou tašku na pohodlné nošení. Můžete ho mít stále s sebou.

Vlastnosti:

Snadné použití - Přenosný koncentrátor kyslíku EasyPulse POC využívá jednoduché uživatelské rozhraní, kde jeden knoflík umožňuje pacientovi snadné nastavení průtoku kyslíku. Tato jednotka nemá žádné matoucí elektronické ovládací prvky a kontrolka baterie zobrazuje zbývající energii stroje. Stačí otočit knoflíkem na požadovanou úroveň průtoku kyslíku.

Kompaktní design - EasyPulse POC s hmotností pouhých 2,98 kg je jedním z nejlehčích přenosných koncentrátorů kyslíku na trhu. Rozměry jednotky jsou 25,7 x 16,5 x 11,4 cm.

CMV Technology - Precision Medical 's Controlled Minute Volume Technology dodává pacientovi konstantní množství kyslíku za minutu během prvních pár minut bez ohledu na dechovou frekvenci. Pak se dodaný kyslík automaticky přizpůsobí dechové frekvenci pacienta, aby se udržel minimální objem. Díky této technologii se EasyPulse POC přizpůsobuje každému pacientovi jinak a udržuje minimální objem.

Všestrannost - EasyPulse POC je možné používat jak doma, tak i ven. Díky tašce víte mat svůj kyslíkový koncentrátor vždy při sobě.

Snadná údržba - Tento výrobek obsahuje jeden filtr, který se snadno čistí a který by se měl vyměňovat každých 3 - 6 měsíců. Není nutná žádná speciální údržba.

Životnost baterie - Standardní interní výdrž baterie Easy Pulse POC je 3 hodiny při nastavení na hodnotu 2. Dodatečné napájení lze zajistit pomocí napájecího kabelu nebo adaptéru do auta DC. Přenosný koncentrátor kyslíku nejdříve použije energii z interní baterie před použitím externí baterie.

Poskytuje kyslík s velmi vysokou koncentrací, nejméně 87%, navzdory své malé velikosti.

Je schválen pro leteckou dopravu.

 

Kyslíkový koncentrátor EasyPulse POC funguje pouze v pulsním režimu, takže jej mohou používat pouze lidé, kteří mohou dýchat nosem.

Kyslíková terapie

Vzduch, který dýcháme, obsahuje 21% kyslíku, 78% dusíku a 1% oxidu uhelnatého, argonu, helia a ostatních plynů. Až 90% naší energie získáváme z kyslíku, ne ze vzduchu. Léčebné a regenerační metody jsou založeny na inhalaci zvýšené koncentraci kyslíku, kde koncentrace kyslíku dosahuje až 90 - 95%.

Inhalace kyslíku
•    zabraňuje nedostatku energie v organismu
•    zlepšuje výkonnost
•    zvyšuje prokrvení tkání a orgánů
•    příznivě ovlivňuje léčbu onemocnění centrální nervové soustavy a kardiovaskulárního systému
•    ovlivňuje léčbu onemocnění trávicí soustavy
•    ovlivňuje léčbu urologických, gynekologických a onkologických onemocnění
•    působí proti onemocněním pohybového aparátu
•    působí preventivně proti těmto onemocněním

Pracovní doba z interní baterie v závislosti od nastaveného průtoku:

1 l / min. - 4,7 hodiny

2 l / min. - 3,4 hodiny

3 l / min. - 2,7 hodiny

4 l / min. - 2,0 hodiny

5 l / min. - 1,6 hodiny


Technický parametry
Hlučnost: 44 dB
Koncentrace kyslíku: 87% - 95%
Napájení: AC 100-240V, DC 12V
Průtok kyslíku: 1 - 5 l/min
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 2,98 kg
Rozmery: 25,7 x 16,5 x 11,4 cm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A