Přenosný generátor ozónu 18000 mg/h 140W s časovačem pro dezinfekci a sterilizaci

Kód výrobku: GO749

0 / 5

14 524 Kč
do 5 prac. dnů
556 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Přenosný generátor ozónu 18000 mg / h 140W s časovačem na dezinfekci a sterilizaci zabíjí bakterie, viry, plísně.

Generátor dokáže postupným procesem přeměnit vzdušný kyslík O2 na nestabilní ozón O3, který svým silných oxidativním účinkem v uzavřeném prostoru zlikviduje všechny zápachy od potu, zvířat, inkontinenci, proleženin, zatuchlé vůně, plísní, kouře, spálenin a pod. Pak se samovolně zpět rozloží na kyslík O2. Ozón jako plyn lze také s úspěchem využít k odstraňování příčin vedoucích k tvorbě škodlivých plísní, bakterií, virů, alergenů a různého druhu hmyzu.

Ventilátor v přístroji rychle a rovnoměrně rozprostře ozón v prostoru.

Jednoduchá a bezúdržbová obsluha. Netřeba žádných náplní, chemikálií, nezanechává po sobě žádné odpadní látky. Po zapojení přístroje do sítě stačí nastavit časovač (například pro místnost 20 m2 nastavte časovač na 10 - 20 minut, pro větší prostor nastavte časovač na delší dobu).

Při provozu přístroje ponechte místnost opuštěnou! Po dokončení práce generátoru počkat 20 minut na rozpad ozónu - tato fáze likviduje viry a bakterie! Potom prostor důkladně vyvětrat, minimálně 30 minut, lépe 90 minut! Provoz přístroje max 1 hodina, pak je nutné přístroj nechat alespoň 20 minut vychladnout. Na urcyhlení rozpadu ozónu lze použít UV-C germicidní lampy.

Proces dezinfekce ozonem pro velké prostory je dobré provést například ve třech cyklech. Tím se zvýší úspěšnost dezinfekce např. Z 90% až na 99%. Jeden cyklus 30-40 minut provoz ozonové generátory pak 20 minut pauza (v pauze lze v prostoru zapnout UV-C germicidní zářiče). Toto opakovat 2x až 4x a na závěr místnost důkladně vyvětrat nejlépe 90 minut.

Při zahřátí generátoru dochází k mírnému poklesu výstupního výkonu (v pořádku procent). Doporučený trvalý provoz pro optimální životnost keramického generátoru 30 minut (max. 60 minut) a pak nechat vychladout (20 minut). Generátor se nesmí provozovat ve vlhkém prostředí (> 80%). Při dodržení doporučeného způsobu provozu je životnost keramických článků 2000 hodin.

Rozměry:


Technický parametry
Časovač 1 hodina
Napájení: 230 V (EU kabel)
Objem vzduchu 120-150 m3 /hod
Příkon: 140 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 1600 g
Rozmery: 230 x 182 x 130 (D x V x H)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A