Polohovací podložka zad

Kód výrobku: NE1301

0 / 5

4 828 Kč
Na skladě
148 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Polohovací podložka zad značky CareWave je vysoce kvalitní antidekubitní pomůcka, která se klade pod pacienty jako prevence vzniku dekubitů nebo jejich následné léčby.

Tyto antidekubitní polštáře lze různě zkombinovat dle potřeby a stavu pacienta. S výběrem vhodného polštáře nebo s kombinaci polštářů Vám velmi rádi poradíme.

Charakteristika pomůcky:

Vynikající podložka pro pacienty, kteří jsou často v sedavé poloze na posteli.

Tato podložka polohuje záda a chrání ho před proleženinami. Také se osvědčil jako pomůcka při bočním polohování pacienta, kde chrání končetiny před vzájemným třením, nebo se jednoduše podloží pod pacienta když je vleže a preventivně působí proti dekubitům po celé délce těla pacienta.

Materiál :

Potah : Polyamidový úplet 47% , který je elastický ve všech směrech. Potah má povrchový nátěr z polyuretánu 53% s antibakteriální a antistatickou příměsí.

Náplň : 100% polystyrenové mikrovločky

Údržba:

Polštář je možné mýt běžnými čistícími neagresivními prostředky pomocí jemného a hladkého hadříku. Polštář je voděodolný.

Můžete dezinfikovat běžnými desinfekčními prostředky. Neprat!

Rozměry podložky : 

200 x 60 cm

Podložka  v modré barvě.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 200 x 60 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A